Jump to content

Дуљо у епизоди: анализа Евангелиона


Recommended Posts

Мене јебе код Асимова и компаније што ме сетинг као такав одбија и онда могу да конзумирам само ако је сетинг искључиво полигон за неко достојевскатање:)

 

Али рецимо да ме не фасцинирају социо-филозофске интелигентне поставке (нпр. град који је некакав или како сад ово изгледа ако се ту стави робот који уме то и то) или виспрени ''како шта ради'' моменти. Али зато гинем за псиџом и карактеризацијом који год да је сетинг, па ако су Асимови и Лемови такви (мада сам нешто закључио да нису, тј. да су им филозофија и сетинг главне ствари) онда препоручите нешто:)

 

 

Штајнмане, мене душа боли што не вотујемо, ал стварно је ситуација како сам је описао лол. Ја се искрено надам да ћу се фјуловати у неко догледно време јебга... Можемо да одржимо дух топика можда неком спиком где не морам да пишем one-way дисертацију, нпр. ако бих ја питао ''ко вам је најсјебанији лик у евангелиону и зашто'', дал би било фидбека?:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Мене јебе код Асимова и компаније што ме сетинг као такав одбија и онда могу да конзумирам само ако је сетинг искључиво полигон за неко достојевскатање:)

 

Wait wot, pa u Zadužbini seting i služi samo za to

Link to comment
Share on other sites

Па добро, шта је ту вејт вот, откуд ја то знам:) Ево сад си ми реко па знам:)

 

Боле врцави ћале, ево нек буде да сам питао иако нисам омг!

 

Иначе, читам тамо на медикал атеншну, људи сјебали ЛЦЛ

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ahaha vudu, sta kao, bilo bi te blam na poslu kad bi uzeo ovu rei podlogu sa sisama:)

 

Али рецимо да ме не фасцинирају социо-филозофске интелигентне поставке (нпр. град који је некакав или како сад ово изгледа ако се ту стави робот који уме то и то) или виспрени ''како шта ради'' моменти. Али зато гинем за псиџом и карактеризацијом који год да је сетинг, па ако су Асимови и Лемови такви (мада сам нешто закључио да нису, тј. да су им филозофија и сетинг главне ствари) онда препоручите нешто:)

 

evo preporucujem ti fijasko od stanislava lema, bas me zanima kako ces da analiziras tu knjigu:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Чекам да уђем у мод, сад могу да гледам само неке хеј хај ствари:)

 

Вуду:

 

Ни ја не знам у чему је проблем, ти си програмер, ви ваљда по дефаулту имате такве подлоге и идете на посао у папучама и карираним кошуљама:)

 

Али ево, ако не волиш Реи, имаш Асуку

eva-soryu-asuka-langley-3d-big-breast-an

 

 

 

Ако не волиш сисе, а волиш Реи, имаш три де Реи без сиса!

a00014-movie.gif

 

 

Ако не волиш имагинацију, имаш и ово

$T2eC16dHJIkE9qU3lQu6BQK-osrtYg~~60_35.J

 

 

 

Можда само нећеш сисе, има и за то лек!

-font-b-3d-b-font-three-dimensional-font


 

Иначе јебите се и ја с вама, изгледа да ћу ипак морати ја да враћам на топик, нико неће ништа да напише ако ја не почнем лол

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ја сам гледао то нешто на прескок и нисам био баш задовољан. Имао сам онај трип као кад неко нпр. фрпује и скроз је нормалан лик, ал кад види онај лајтнингболт клип, смори се и има потребу да лепи плакате около како нису сви који фрпују такви:)

 

Мислим да су ликови превише овертинковали неке ствари, а неке баш оно изгрешили светски. То мислим зато што их често потире сам Ано у својим изјавама, на пример. И онда сам у фазону ''не, не, евангелион је стварно цар, али не онако како ови дебели брадати ликови трипују и не зато што је гикаст'':)

 

Лично сам свој став по питању религијских трипова у Евангелиону већ изнео, а изгледа да се он поклапа са ''званичном номенклатуром''. Е сад, ту постоји и онај моменат ''сваки човек је своја књига'' и јебига, ако је њима до јаја да буше у нешто где нема нафте јер им је то готива, онда ко сам ја да ту серем. Али опет, треба и они да знају да нема нафте, тј. све док је то нека ментална гимнастика на хипотетичком нивоу, то је океј, али ако трипују да има нафте, онда просто греше.

 

Религијске симболике има, али је она прилично плитка, дакле, није нетачна или неадекватна, али не иде даље од саме себе, да се тако изразим. Ово сам баш оно у фазону да нема шансе да сам погрешно скапирао или нешто.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Никита, видо сам ону слиџу на аниме топику, али гледам да не идем тамо јер ћу се побити са двајс људи и фанбојевски вотовати [:D] и у фазону сам да бих свичово каре канођо курац палац и евангелион са слотовима:) Или ако ништа, евангелион да гурнем у каре кано, а каре кано може и да оде ако је баш фрка:) Ал баш ми је занимљива слика да буљим у њ, зато што имам фазон десет интервенција, а нисам ултра гига нолиџабл лик:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Не, не, више је ова песма јер има и визуелни приказ тог процеса!

http://www.youtube.com/watch?v=W8RQ8UacnYI

 

 

Ја сам једно време јурио те са анимацијама, и у фазону сам да disappearance of haruhi suzumiya јебе све остале, а тамо га нису ни ставили:) Можда зато што је то филм који гледаш после серије, а сама серија има океј анимацију, али ништа посебно.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ахах, тражим неке слике и наиђем на ово:)

 

http://www.selectsmart.com/FREE/select.php?client=NGEtesterumisu

 

И испаднем 100% Кађи, лол, никад нисам испао ни у једној од ових нет зезалица 100% нешто... идем да се интроспектујем!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...