Jump to content

Дуљо у епизоди: анализа Евангелиона


Recommended Posts

e pa to je druga stvar sto ti imas predrasude prema stvarima kao sto je ovo recimo!

 

 

:D

 

ne znam, ja kad cujem ovo, jos u kombinaciji sa scenama iz serije, najezim se:)

 

http://www.youtube.com/watch?v=lHvKQHxtmKo

и ја се ложим на те трипове, сви смо ми то гледали кад смо били мали. Исто тако, да ти сад одрадим амнезију и пустим гранзорт тему на радију, као обичну песму, да ли си сигуран да би се напржио на песму као такву? Дуле плс

 

Пробај поново, овај лезбејски покушај избацивања мене из ''кад смо били деца'' групације ти није успео!:)

 

bravo duljo! ovo sa distorzijama ima da kida! i jos samo treba skinuti ovu solazicu koja se malo slabije cuje

Престиго те офишл ост:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Мени се заправо највише свиђа ова евангелионова ''најофицијалнија''. Не бикоз евангелион, него се у свим осталим (а фазон има их иљаду) превише издркавају јер је капирају као једну ''од оних'' песама на којој треба да се узима први глас србије и те форе, док мени лично баш није таква него ми је више симпл шлагерска. Тако да кад сам чуо евангелион верзију, реко сам ЈЕС КОНАЧНО.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ах, гуд ол ''Ано тролује, људи се цимају, а Реи играчкице се продају'' :)

 

Али океј лик прича, тј. ово горе се односи на цео трип о коме се говори, не на лика у видеу:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pogledah i ja sva tri eva rebuilda konacno...prvo da kazem da mi je bzvze uposte bila ta ideja o rimejku... al dobro, odgledao sam prvi film koji potpuno prati seriju i mislio to je to...al posle me je smorilo kad sam video da nije potpuni rimejk vec dosta toga promenjeno..mislim ok, 3d cgi i ta sranja, ali ili pravite potpuni rimejk, ili pravite novu animu, ovo mi je nekako los trip...i sto kaze duljo, psidza stvari ima mnogo manje nego u seriji...a uspeli su i da zakomplikuju pricu dodatno i ubace nove likove, po meni bespotrebno...mislim koji je kurac ona Mari, odakle ispade, uopste nije objasnjeno koji je njen trip itd...a da ne pominjem sto su izbacili legendarnu scenu kad ga shinji baca na komiranu asuku, neoprostivo:D...no nebitno, do jaja izgleda i jedva cekam cetvrti deo:)

 

edit, naravno, sve pohvale za eva/robotech/yamato style fajt na pocetku treceg filma:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Па то, кад схватиш како ствари стоје, онда на аутопилот и вози:) Мислим, стари познаници у ХД, badassuka и ето блеје:)

 

А према Мари сам ја био скептичан, оно, како сад да је примим усрце, ал кад се избистовала, све сам јој опростио:)

 

 

А и, троловање је ту, које можда оправдава то што нити је римејк нити је ново, ако си пропустио:

aJoViKq.jpg

 

И сети се Каоруа, који излази из ковчега на Месецу (који је у реду са још ковчега и неки тамо је по реду) и каже ''Шинђи, овај пут ћу те учинити срећним''.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Нисам гледо још, ал капирам да ће крајем рибилда да истролује као никад до сад. Крај серије је као хепи енд, ЕоЕ је брутална деструкција, сад буквално не можемо да замислимо шта следи.

 

Ано господар свега.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Нисам гледао, ал не мислим да има неке потребе гледати. Ево ти нпр. овај линк, па ту можеш да кликћеш још ако те занима

 

http://wiki.evageeks.org/Evangelion:_Death_and_Rebirth



Нисам гледо још, ал капирам да ће крајем рибилда да истролује као никад до сад. Крај серије је као хепи енд, ЕоЕ је брутална деструкција, сад буквално не можемо да замислимо шта следи.

 

Ано господар свега.

Па, ај да ти не спојлујем, али фазон већ је поприлично троловао са тим ''сменама дана и ноћи'', а остао је још један филм. Са друге стране, крај ЕоЕ је у суштини позитиван (сам крај јелте, не то што шинђи мора да побије цео свет да би скапирао да оће да рлује и прца). А онда узмимо у обзир да је псиџа доста слабија у рибилду и да је више плот-дривен (израженија му је она фајт клаб/мементо/престиж/тотал рикол страна од психоанализе). И онда добијамо трип да баш баш немам три благе шта би могло да се деси у епилогу лол.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...