Jump to content

Дуљо у епизоди: анализа Евангелиона


Recommended Posts

elem, odgledah tek sad rebuild 1...nisam kao citao vase postove da ne bi spojlovao, al sam sad skapirao da nema sta da se spojluje posto ovo ide maltene sve isto po seriji do sad makar (koliko me secanje sluzi lol)...mislio sam da ce biti makar nesto izmenjeno/novo, a ne samo 3d cgi, al ok, makar su fine animacije:)...jedno pitanje samo, to mi nije bilo najjasnije ni kad sam gledao seriju, znam da sam citao po netu, al sad me mrzi ofc...jel lilith nadjen na mestu second impacta i koja je tu tacno prica bila, zaboravio sam...pa rekoh bolje da mi duljo preprica u jednom mini wotu nego da citam po evapedijama/kurcima/palcima:)...a vidim da ce cetvrti rebuild tek 2015, bas su ga razvukli bespotrebno...i da, uvek me je nervirao onaj socket/plug/kabl za struju za evu, retardirano nekako izgleda pored onolike tehnologije, mislim da je moglo i bez toga:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Иде слично/исто до негде пола двојке и онда ћеш видети пар другачијих ствари и онда тамо пред крај двојке скроз дирејлује прича. И онда у тројци дирејлује цео сетинг лол:)

Тако да немој да се бринеш, само гледај:)

Исто тако, предрканост је већа у сваком филму, вероватно зато што су велике паузе, па онда имају боље компове за сваки део:) У двојци је оно трчање, кад јурцају да виде де ће да падне Сахакијел, прецарско. Тројка је цела прецарска што се тиче тога, плус што има ненормалну режију и онда седиш и дркаш цео филм.

Те велике паузе су ваљда зато што су фазон на пола рађења двојке (или тројке, не сећам се) кренули испочетка (бикоз Ано).

За четврти не знам шта кењају кад је требало крајем ове године (за нас почетком/средином следеће).

 

И да, ово сам реко и Ребелу, ребилд је фазон створен за 1080п и капирам да човек доста изгуби, чак и на 720п. Претпостављам да ниси гледо 1080 зато што ти је крш комп:)

 

Како бре лилит на секонд импакту, опет си пјан!

 

Ево, опет сам нашо видео који увек заборавим како се тражи, овде ће ти се касти доста ствари у седам минута:

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Дуле, Лилит је женско. :) А тај кабл је фројдијански елемент сигурно. Пошто су у Еви пилоти као у утроби, тај кабл је пупчана врпца, бар сам ја тако капирао. 

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

What if I told you да се то зове UMBILICAL CABLE :)

 

 

And what if I showed you овај офишл артворк:)

 

1354636052_01.jpg

 

 

Троловање на све стране чојче:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Нисам ја вотифајтолдјуовао у смислу да ниси у праву, него да ти ривилујем званичност тога:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ал добро - ово је званично од рибилда, који ја нисам гледао, тј одатле је ваљда сличица. :) Тако да сам и даље цар!

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Па океј, цар си, али не знам какве везе има то што је ово из рибилда? Мислим, умбиликал кејбл се зове и у оригиналу?

 

Другим речима, промакао ти је назив док си гледао, а не да га није било, па су убацили фору тек са рибилдом. Илустрација референцира тај трип, који постоји и у оригиналу, не указује на нешто ново нешто дивље:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Промакао ми је зато што сам ја тек сад скапирао о чему причаш, након гуглања umbilical, јер нисам знао шта значи. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Laki da propišeš da žene na forum smeju da dolaze samo u suknjama do ispod kolena i pokrivene glave i ramena, manta se nekoj braći [:D]

Ја већ видим неки гимп латекс нинџа фетиш фазон

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

То је све због царскијег одела и хипстерског позерисања, чак је и мени тај трип, иако знам праву истину!

 

 

А права истина је да је нпр ово готиван сајт

http://asuka-langley-time.tumblr.com/

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Кладим се у живот да постоји више људи него што бих могао да претпоставим који најопуштеније фапују на ово.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Кладим се у живот да постоји више људи него што бих могао да претпоставим који најопуштеније фапују на ово.

 

Не, они фапују на оне доођинши стрипиће или како се већ то зове:)

 

 

 

Дуле, теби је глупо јер готивиш текник и текмолоџију, ја сам чика с планине и онда ми је било ЈОЈ КОЛКИ ШТЕКЕР БОГ ТЕ ЈЕБО ЕКСТРА :) 

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...