Jump to content

Upgrade


Recommended Posts

Ne kapiram sto je problem da se kupe skinovi pa nije to ne znam kako skupo reda 30$ sto mu dodje oko 2600 kinti, ako je to neka para onda stvarno, evo ja cu da vam uzmem skin ako nemate :)

znash kome treba da se obratish u vezi ovoga rokfeleru [:D]

Link to comment
Share on other sites

po meni, ako vec hocete da furate oldschool look, neko treba da uzme onu prvu, pravu crnu RUR temu i napravi validan IPB template, ali bez koriscenja hackova, tj koristeci samo standardne CSS manipulacije.

I onda ostavite "RUR Default" i nju i gg.

it wasnt black... rur oldschool tema ftw ... i rfw naravno :P

Link to comment
Share on other sites

po meni, ako vec hocete da furate oldschool look, neko treba da uzme onu prvu, pravu crnu RUR temu i napravi validan IPB template, ali bez koriscenja hackova, tj koristeci samo standardne CSS manipulacije.

I onda ostavite "RUR Default" i nju i gg.

neko je kljuchna rech :D

al' opet, meni je to do jaja ruzhan skin (default).. mislim, nije meni problem da se smaram sa nalazhenjem skinova (juche sam bacio 2h instalirajuci 20 komada i gledajuci dal' valjaju), al' mi ide na nerve shto svi ochekuju da bude flawless upgrade a to IPB sjebe sve skinove sa svojim promenama (a josh je bio minor release).. :D

Link to comment
Share on other sites

samo da prijavim da od upgradea na skinu sto gore levo pise "curve" (ne vidim sad koji je ) safari na iosu 5.1 puca non stop. ofc kad je rur otvoren, ne puca na drugim sajtovima.

first world problems

rur light je skin

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Hvala ti de1 na želji da pomogneš našoj maloj komuni, javi koliko si spreman da izdvojiš za potrebe instalacije foruma i skinova, poslaću ti broj računa i sve do poslednjeg dolara će biti uplaćeno za forum i skinove i tako to :)

 

Kada pričamo o samom upgrade-u, politika je oduvek bila i biće da se rade upgrade-i zarad sigurnosti. Događa se da tada bude "žrtvovano" nešto drugo, poput skinova ili nekih modova koji su postojali (RFW) i slično. A kada uradimo upgrade, obično pratimo release IPB-a što znači da još ni ne postoje dodatni skinovi osim default skinova. I tako u krug.

 

Evo već sada nekoliko dana nakon upgradea, imate već plejadu skinova da birate, tu su i neki stari ali i neki novi, meni je na primer Light 2 stvarno super, pa i Light, Gray...

Link to comment
Share on other sites

ahaaa, hvala. Bio sam ubeđen da je pre bilo na svakom postu ili ovom flyoveru preko nicka usera da se klikne ignore ili tako nešto.



PS: vidim da je Laki sad nešto menjao ili je meni keširan forum šlogirano, izgleda da je RUR Dark, a ne Dark 3 sada bivša Dark 2.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...