Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

krece da se krlja sa tom drugaricom jedno 10ak sekundi, onda prestaje, naginje se napred i baca neku malu peglu ispred sebe, i nastavlja odmah da se ljubi dalje sa njom

aww yiss

 

degrading pron

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Skupio neku staru odeću za upad na supernatural, idem danas ceo dan da blejim tamo sa još par ljudi, tako da očekujem lep dan.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

je l ima na tom supernaturalu nešto vredno gledanja ili kako?

 

momci, maraton ne prolazi autoputem, ali većina linija mu negde seče trasu tako da vam svakako savetujem bicikl. 

Link to comment
Share on other sites

Pa ima večeras KKN i block out ko voli. Nastupa i ZAA, rege ekipa za koju je nekad pevala jedna jagodinka. Muzički program je ok ko voli taj trip. A mimo toga ima raznih predavanja, radionica, izložba i drugih zanimacija.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

^ ja sam probao da promenim mail na origin nalogu, upao sam u loop na sajtu, nisam uopste shvatio nacin na koji to da uradim, kao KONTAKTIRAJTE NAS pa onda imaju neki ticket sistem retardirani da sam im na kraju napisao da nije ni cudo sto su izabrani za nagoru kompaniju 2 god za redom :D

Link to comment
Share on other sites

Probao sam, završilo se tako što su me uputili da zovem tehničku podršku TELEFONOM u RUSIJI da mi urade neku trivijalnost. I to sve za jebeni Cerberus Network ključ koji mi se prijavljuje kao iskorišćen, a dobio sam ga uz igru (inače, ključ od igre prolazi).

 

Meanwhile in pirateland, igra i svi DLC-ovi se instaliraju sa nula CD ključeva i samo klikćeš "next".

Link to comment
Share on other sites

Nisam nešto impresioniran brojem ljudi na maratonu ove godine, možda sam nešto pogrešno procenio, videću kad budu neke fotke iz vazduha i šta god, ali baš imam utisak da ih je bilo malo. 


Sećam se pre, samo idu li idu ljudi, nikad kraja, plus po trotoarima uvek gomila prolaznika i posmatrača, ovo sad kao da niko nije znao da je maraton danas. Što možda i nije daleko od istine pošto je infoa o istom u javnosti bilo baš malo.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam saznao preko foruma tako da vrlo moguce

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Skupio neku staru odeću za upad na supernatural, idem danas ceo dan da blejim tamo sa još par ljudi, tako da očekujem lep dan.

pa neces valjda go da se vrats aeeaeaeHeaaa

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...