Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

i meni deluje da se sve lošije vozi, ali nije da sam radio neku statistiku pa da mogu to da tvrdim

 

 

napravio polukruzno u kralja milana, u krajnjem slucaju cu reci "jebeni retard" i to je to.

plus, kao sto neko rece, do dozvole dolazi dosta dece

 

^ pa samo zamislite statistiku sa novim klincima koji postaju stariji, sa kojim onim stavovima ulaze u kola (poz za acu, koji je 100% siguran da ne bi sjebao nista)

 

@mitch

 

par puta sam radio polukruzno u kralja milana potpuno svesno da ce svi da mi jebu i oca i majku, iz prostog razloga sto ne mogu da skrenem nigde ni levo ni desno gde bi mi znacilo da skrenem

Link to comment
Share on other sites

Мислим да је занемарљива разлика између знања која су имали наши родитељи кад су положили и данашње омладине :) Култура има доста утицаја на вожњу :) Ако ниси васпитан од стране родитеља онда ћеш бити неваспитан и у вожњи :) 

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

potpuno te razumem kili...

radio sam i ruznije stvari za videti, od polukruznog u kralja milana, ali kad mogu ostali, kad ne kaznjava policija i ne postoji drugi nacin da se vratis (osim da ides do palate albanije), go for it! losi smo gradjani, ali uvek ima losijih!

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

kada kažem "voze ko babe", ne mislim "voze 50" nego nešto od sledećeg:

- zableje se na semaforu pa na zeleno prođu trojica (levo iz bulevara u kneza miloša npr)

- treba im kilometar da dostignu tih 50

- ne znaju kolika su im kola pa ne prođu negde kuda bi mogli nego naprave zastoj

- ...

 

ovakvih i sličnih stvari ima sve više jer je standard obuke u auto školama sve niži, popravke i kazne sve skuplje itd.

 

a za standardni seljačizam za volanom se naravno slažem sa krukom i on je tu totalno u pravu.

Link to comment
Share on other sites

verujem da je dosta vozaca sa ovog foruma (koje vecinom smatram odgovornim osobama koje ulaze u grupu ljudi koji koriste mozak) shvatila da povecanjem brzine u gradskom saobracaju ne postize nista po parametru ustede vremena, pa zato neodgovornu voznju u saobracaju povezujem samo sa jednim faktorom - besom. do besa lancano dolazi putem nekoliko koraka, a to su losa ekonomska i socijalna situacija koja jednog cinioca drustva stavlja u polozaj konstantnog nezadovoljstva (nedostatak novacnih sredstava, neregulisan sistem koji onemogucava kvalitetan zivot na vise nivoa cak i uz posedovanje novca, porast stope kriminala koja stvara osecaj nesigurnosti itd.). konstatno nezadovoljstvo izaziva frustracije, a nagomilane frustracije bes. poznato je da je bes psihofizicko stanje koju luci adrenalin i umanjuje sposobnost rasudjivanja, i da se cesto ispoljava u kontaktu sa drugim jedinkama. saobracaj cini jednu vrstu tog kontakta, i uz adrenalin i smanjenu moc rasudjivanja dolazi do neprimerenog stila voznje cije je odlika neodgovornost prema ostalim ucesnicima u saobracaju, i koji moze biti fatalan!

 алал вера!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

a pa to nije voze k'o babe, to je voze kao retardi, sto i jesu.

 

danas se priblizavam nekom semaforu, na njemu zeleno, a ispred njega STOJI neki cakish fensi mwa citroen (naravno, neka glupacica za volanom). pali se zuto, ona ne krece i naravno crveno. prolazi crveno, pali se zuto, zeleno, ona i dalje ne krece. ja stojim i gledam da vidim dokle ce. kad je pocelo da trepce zeleno trubnuo sam da krene. mora da je bilo nesto mega fani na ortakinjinom wallu!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

danas se priblizavam nekom semaforu, na njemu zeleno, a ispred njega STOJI neki cakish fensi mwa citroen (naravno, neka glupacica za volanom). pali se zuto, ona ne krece i naravno crveno. prolazi crveno, pali se zuto, zeleno, ona i dalje ne krece. ja stojim i gledam da vidim dokle ce. kad je pocelo da trepce zeleno trubnuo sam da krene. mora da je bilo nesto mega fani na ortakinjinom wallu!

jbt Kruko. do drugog crvenog bi joj verovatno virila hauba iz dupeta da sam ja u pitanju.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

btw, ovaj lik mi je drzao vezbe na faksu...mnogo je kul bio tada, ne znam sta mu je kvrcnulo sad, nadam se da ce biti ok

 

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=04&dd=11&nav_category=16&nav_id=704101

jel samo meni ovo smrdi ? mislim, ko još pokušava da se ubije nožem u stomak ?

pogotovo kad si doktor, pa znaš 40 različitih načina da si oduzmeš život, ili bar zavapiš za pažnjom.

Link to comment
Share on other sites

jel samo meni ovo smrdi ? mislim, ko još pokušava da se ubije nožem u stomak ?

pogotovo kad si doktor, pa znaš 40 različitih načina da si oduzmeš život, ili bar zavapiš za pažnjom.

Није ово такав форум !:)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...