Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Јеботе, па тај топик је јебена анализа серије, то што је у форми топика, то је зато што сам ставио на форум, јелте. А поштене анализе таквих ствари могу да имају и стотине страна, тако да не видим у чему је проблем, моја анализа је ОБЈЕКТИВНО прилично малог обима. Јеботе, ако будем написао некад књигу, оћете књигу да ријвуирате са ''лол колко текста''? Нико не мора да чита ако неће, није као да сам пејстовао у ''причајте'', јел тако?

Ако неко оће да критикује анализу, слободан је, али смарање са том изанђалом ''фором'' и то за ствари које реално треба да буду дуже од овога што ја пишем, а да не помињем апсолутно арбитрарну природу читања истих, представља, поред екстремне гејости и машење мете, јер нисам писао о томе шта сам јео јуче.

Тако да, заобиђите ме са тим изливима врцавости, господари врцавости.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne znam kako, ali pri reinstalu wina sam uspeo da formatiram još jednu particiju pored sistemske...i tako ode 30 giga muzike, slika, game sejvova i ko zna čega još...ko zna zašto je to dobro!

Format ti nije ništa obrisao, samo nemoj da upisuješ ništa na tu particiju i možemo da oporavimo.
Link to comment
Share on other sites

Doolio, nema razloga da se ljutiš, jer ko se ljuti uleti mu kruti [8D]

 

ok, neću više :D
ozbiljno, nema razloga da se ljutiš, to je standardna fora, duleta zajebavamo da je pjandura, dakija za crnce, tebe za WOT i to je to, ništa više. Da sam zaista hteo da te uvredim, postovao bih na tom topicu neku glupost i na taj način ti se posrao po trudu, a to nisam učinio. iskuliraj, uživaj u tim serijama i šta već. I da, daj tu knjigu, to svi (pa i mi što te tovarimo) jedva čekamo! :)

Link to comment
Share on other sites

Могуће да сам мало еџи, али истина је да сам писао сто сати и онда сте ме истригеровали.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Neki kineski android prolly al je skroz dobra stvar, da moze ovako neki rk3066 da se strpa u ekran lego bi ko "portabl" ekran za pustanje crtaća :p

 

I meni je to prvo palo napamet, ali zapravo je to nemoguce, ili bar meni deluje da je nemoguce. Naime ne verujem da bi uspeo da nadje drajver za ovaj usb wifi adapter, a u drugoj instanci i sta ce mu usb wifi adapter kad ti kineski androidi imaju vec ugradjeni wifi? Tako da je unutra najverovatnije neki komp nalik PC-u... Opet ostaje pitanje a zasta mu uopste treba wifi, kao i da li je mogao android, ali svejedno, po meni svaka cast za trud, pogledaj fotku spreda, izgleda kao da sam slikao plakat, a ne ekran :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ne znam kako, ali pri reinstalu wina sam uspeo da formatiram još jednu particiju pored sistemske...i tako ode 30 giga muzike, slika, game sejvova i ko zna čega još...ko zna zašto je to dobro!

stvarno, kako pitamo se mi

meanwhile in soviet russia.jpg

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

dobro kaže daki, ne može se čovek od kocke leba najesti, malo je to, moraš više kocki pojesti da bi se najeo.

 

French+Onion+Soup+with+a+Twist+-5.jpg

:tf:

To nisu kocke. To je hleb u obliku koji dosta podseca na kvadar, ali nikako nije to.

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...