Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ja nisam ni gledao, ali cujem da je stankec posle isao na tulum, drug dule na rakiju, kole na svinjski vrat, shuki na levi zicer, a i vicu je nesto zadesilo :tf:

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

bio na koncertu sindikata.

sveukupni utisak je meh. na momente je bilo omg svrš, ali je bila samo promocija novog albuma na koji se svi lože.

najbolje stvari nisu pevali. svi su rezali vene na baladu disidentu i svedoka saradnika. al jebiga, nije to sindikat na koji sam se ložio kao klinja. nisu više razbojnička družina. :c

masa nije bila jako kritična. uglavnom su bile batice i klinci i klinci batice, al bilo je i dosta opuštenih likova. bila je samo jedna tuča. samo jednom se skandiralo ubi pedera, par puta ko ne skače taj je šiptar.

bar sam ispunio dečački san.

Link to comment
Share on other sites

Koliko ima bistrih ljudi jebem ti život, večeras me je jedan lik ubeđivao da bi ljudi živeli duplo duže na Marsu pošto tamo godina traje skoro kao dve zemaljske [roflmao] , nisam znao da li da plačem ili da se smejem koliko je čovek bio istrajan u toj svojoj tezi, ma koliko sam se trudio da mu nacrtam maltene da to ne ide tako :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

http://www.beograd.rs/cms/view.php?id=2663

grad buducnosti juzne evrope ne zna da treba da stavi email adresu na kontakt stranu :(

ima slanine, przice se jaja za dorucak o/

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

procitah par stvari danas .

"Muškarci u proseku mogu 'izdržati' u seksu oko 5.4 minute. Duže od toga smatra se nadprosečnim."

"Džou (52) sa Tajlanda razvela se od supruga Džanga (55) jer je nije mogao zadovoljiti penisom veličine pet centimetara"

"Prosecna duzina penisa u tajlandu je 9cm"

ODO U TAJLAND DICI CE MI SPOMENIK SA EPITAFOM : Ovde pociva bogotac sarma rasni jebach i opasni zavodnik , ubise ga ljubomorni tajlandjani sto im zene kratio redovno

Nece Sarmo, kako je dosla globalizacija i strani turisti, 12 cm je i tamo postalo malo!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...