Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

a koji su to retardi kompleksaski...

ja sam se nervirao kad me banuju sa bf3 servera, uz obrazlozenje da sam cheater sa malo timeplayed-a. a da me banuju iz finala poludeo bih! :)

ostavi neki link od turnira, da ispljujemo admine i organizatore

Ufff koliko sam ja jednom ispizdeo zbog ovoga, jos na pocetku bf3 kad je izasao ja nalevelovao brzo tenka da imam termo, i krenuo da ih sve sabijam na nekoj mapi posto ih vidim sve lepo jelte, i neki klinac idiot me banovao kao cheatujem

Nakupio sam brdo poena tada i taman da se zavrsi igra on banuje.

RAGE

Link to comment
Share on other sites

лолвут

па јел они не знају да постоји квејк три лол

не капирам концепт киковања на основу ''мало сати''

Fora je da postoje neki skill leveli. I kad dobar igrac napravi novi account, on pocinje od 0, i onda napreduje jelte. A to znaci i da moze da se prijavi za low level kupove u princpu. Plus ima mentola koji chituju, koriste aimbotove, wallhackove.. koji bivaju banovani pa prave nove akaunte i onda sve ponovo.

Ovde je bila frka posto je to na osnovu "principa" i na dzadzment kol admina, a nema u pravilima koji je minimum broj sati da bi mogao da upadnes na turnir.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Fora je da postoje neki skill leveli. I kad dobar igrac napravi novi account, on pocinje od 0, i onda napreduje jelte. A to znaci i da moze da se prijavi za low level kupove u princpu. Plus ima mentola koji chituju, koriste aimbotove, wallhackove.. koji bivaju banovani pa prave nove akaunte i onda sve ponovo.

Ovde je bila frka posto je to na osnovu "principa" i na dzadzment kol admina, a nema u pravilima koji je minimum broj sati da bi mogao da upadnes na turnir.

Знам за те левеле, правио сам пар пута тамо налог:)

Ал видиш, то је јако глупо јер капирам да више од пола ликова на квејк лајву зна да игра и пре него што направи налог. Онда је требало да ураде то што кажеш, да кажу ''ако си после толико и толико сати левел икс или ниже, онда упадај'' и све би било окет.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Знам за те левеле, правио сам пар пута тамо налог:)

Ал видиш, то је јако глупо јер капирам да више од пола ликова на квејк лајву зна да игра и пре него што направи налог. Онда је требало да ураде то што кажеш, да кажу ''ако си после толико и толико сати левел икс или ниже, онда упадај'' и све би било окет.

Nisu ovo leveli u samoj quakelive igri.

Sad postoje nesto sto je www.qlranks.com , koji je third party u principu i nije sastavni deo. Tu se vidi ELO. Poenta je samo da imas broj sati, to koji si level ionako dolazi automatski u principu. A nije bas tacno da pola ljudi zna da igra... mislim, ovaj lik koga sam dobio 21 : 0, ima 20 000 odigranih mecheva samo u kvejk lajvu, od kad postoji. Tolko ja nisam skupio sigurno za 10 godina igranja od kvejka 3 lol :)

Poenta je da je zabranjeno igrati turnire sa vise akaunta, posebno ako si hajskiler, jbg. Ne moze to niko da kontrolise, tako da ono... moras da akumuliras broj sati jbg. Samo su me iznervirali sto nema toga u pravilima nego enforsuju to pravilo samo kad neki klinac zaplache.

  • Upvote (+1) 1

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Добро, под ''зна да игра'' мислио сам на то да играју ко нормални људи (ко ја нпр:) ), не сад да су не знам ни ја шта. Лупам, уђеш у ВоТ и 80% људи не зна да игра, ал не као није скиловано или не игра лепо, него НЕ ЗНА ДА ИГРА - as in не капира обџективсе, mouselook-ују проблематично, пола основних команди не користе, не знају шта треба да раде и то баш уопште не знају, не капирају основну (баш баш основну) механику итд итд итд.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne verujem dokle je doslo :)) ziv je knele umro nije!!

Dve osobe uhapšene večeras oko 21 sat nakon pucnjave u centru Beograda.

Oni su se opirali hapšenju i autom, crnom "opel vektrom" beogradskih registarskih tablica, krenuli na jednog od policajaca. Nakon ispaljenog hica upozorenja u vazduh, policajci su pucali u zadnju gumu auta, nakon čega je vozač zaustavio vozilo.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

csb inc.

bio sam na nekom koncertu večeras sa ženom, u expo centru, al bili smo umorni, pa rešimo da krenemo gajbama malo ranije, oko 23:15, taman da ne plaćamo taxi. siđem do garderobe, rade dve klinke, traže jaknu al ne uspevaju da je nađu. na kraju uđem i ja u garderobu, i posle 25 minuta traženja nađem je zaturenu, na pogrešnom broju na samom dnu čiviluka. tada već nije bilo prevoza, te posle 10 sekundi razmišljanja odlučim da ih izdrkam da mi plate taksi. digao sam minimalnu količinu frke, i dali su mi 500 din (taxi je bio 700 al bože moj).

likovi iz organizacije su bili skroz kul, čak toliko kul da mi je bilo neprijatno što se cigančim, ali su zato dve klinke s garderobe bile bezobrazne kako samo žene umeju da budu. jedna pizdi i govori ovoj drugoj da je to sigurno šema, da namerno nisam hteo da nađem jaknu da bih im uzeo 500 dinara, i onda onako besno povuče jaknu koju je u tom trenutku vraćala nekom liku i pokida joj onu resu za kačenje. ne znam zašto joj taj lik nije nalupao šamare.

nekako mi je u isto vreme drago što nisam dozvolio da prave majmuna od mene i žao što će klinkama odbiti od dnevnice, iako su dva mamlaza koja ne mogu da zapamte četvorocifren broj.

Link to comment
Share on other sites

yZ3vhI2.png

Јој, каква мијост, реко, морам да одгледам подхитно филм и онда ми каже ортак да је мијаста само у тих пет фрејмова:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Sad sam se setio i ja csb-a od jutros, posto sam uzeo da jedem.

Keva isla u prodavnicu jutros i pita me sta da mi kupi da jedem za dorucak. Ja reko 2 rol virlse. Ode ona.. vraca se pola sata kasnije, ja ogladneo, i odem do kuhinje da uzmem hranu.... kad ono, nema rol virsli. Pitam kevu sta se desava i gde se nalazim. Ona kao... wtf, pogleda, i stvarno nema. Izgleda da joj je neko nekako ukrao 2 rol virsle iz kese u pekari ili prodavnici. Ono, ne mogu ni da se naljutim u principu, verovatno je bio neko gladan, tuga jebote koje vreme kad ljudi nemaju da jedu....

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Pa jeste sve to, ali nije kvejk vot :) mislim skill rejndz ovde je bukvalno od "nema ruke" do "bog" sa svim nijansama izmedju koje se itekako vide. Tako da od 100 000 ljudi kolko igra , onaj sa elo 1500 i onaj koji ima elo 1700 je prilicna razlika

Ја некако свих ових 10-15 година имам утисак да сви у квејку имају руке:) Ело је релативан и гради се у односу на плејербејс, у преводу, ја имам утисак да на некој апсолутној скали скила, како год то назовемо, најгрђи квејк лајв лик јебе матер просечном ВоТ лику, у некој измишљеној шоукејс игри, кад би то тако могло да се мери:)

А и ти да би неког добио дваес нула у квејку, не мораш да играш тридесет пута боље од њега него нпр. дупло, ако и толико.

У сваком случају небитно, геј је што нису озваничили те сате:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ima neko preporuku za servis telefona? Pozeljno krug dvojke...u pitanju je gorila staklo za nokiu n8, samo staklo ne displej

u balkanskoj u onom "trznom centru" na prvom spratu imas servis, sad kako se zove, dopunice me neko od forumasa jer je poznat servis, al znam da je nesto zeleno u pitanju.. meni su tamo uzeli 20e kad mi je puklo stalko na nexus-u (s tim sto sam imao zamensko)

edit: ja sam staklo narucio sa ebay-a onomad, iz HK-a, za 70e, jer su dripci po srbiji trazili i do 150e da mi nabave novo

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...