Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Trupsi nije jos postao Stanko, nije zatrazio hrvatski pasos

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Izgleda ne radi warez bb :(

Jel to ukinut za stalno ili imaju nekih trenutnih smetnji?

nON STOP ga zatvaraju u poslednje vreme, na izdisaju je

Inace nakon par dana pracenja situacije, apsolutno mi nije jasno zasto zbog afere sa mlekom skupstina ne gori, ljudi bejzbolkama krše mleko po radnjama a ministar svinjoprovrede i krmača đukić dejanović ne vise na banderama.

Izgleda da su i usrani jani bugari ljudi sa vise dostojanstva od nas

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Prosle godine objave da 70% roda kukuruza nije za upotrebu zbog tog afla, alfa kako god sranja...posle par meseci nikakve vesti i sad kao veliko iznenadjenje sto je sve zagadjeno posle hranjenja tim sranjem...pritom su objavili da je 7% roda kontaminirano...zaboravili su 0 negde :(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

afla, skracenica od aspergilus flavus, gljivice koja proizvodi toksin...a inace postoje i drugari aspergillus fumingatus i aspergillus niger, poz kili!

A psotoji i sljiva i dunja i kajsija

http://vesti.mojauto.rs/Aktuelne-vesti/368602/Pogledajte-kako-marihuana-utice-na-vasu-voznju

Pogledajte video kaze :"as our consultant prepared mariuhuana smoking lab"

KONSULTANT ZA STA JEBOTEEEE ahahahahaa

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jbj ovu ribu sa testa

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

E kad vec pominjes mrtve chamuge. Posto sam bio u zurbi na brzinu sam otisao do svlacionice i strpao patike u torbu pre ulaska u bus. Sad otvaram torbu i vidim fale mi pertle na desnoj patici. Sad treba da skidam pertle sa patika u kojima sam dosao. Najradije bi prebio tog sto je skinuo ko pizda pred utakmicu ili bi izvredjao sve na rasnoj osnovi. Posto ne mogu ni jedno ni drugo sutra cu doci u svlacionicu pre svih i poskidacu im sve pertle.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

@mendzi

Nisam se istripovao stvarno mi je neko skinuo. I nije problem sto nece da ode do Walmarta i kupi pertle za 1$, to sam vec prihvatio kao realnost nego sto me je kao pizda pred utakmicu sabotirao. Niti sam konfliktna osoba, nita znam tacno koje, tako da mogu samo da ih pljujem ovde. U sustini dogod mi ne driaju kintu/pasos/laptop necu praviti neku dramu.

Inace jos jedna dobra tekma. U napadu sam bio malo slabiji ali sam zato u odbrani izdominirao. Pobedili smo o/ Jos dve tekme plus regionalni turnir i gotova sezona. Sutra nema predavanja jer dolazi neka gistro snezna oluja. Kapiram pasce 10cm snega i dunuce mali vetar a oni odma zatvaraju sve skole. Al dobro, slobodan dan je uvek dobrodosao. Ja njima kazem da kod nas ako ulazna vrata nisu zavejana do vrha nema otkazivanja skole :D

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

trazio neke kurseve i naidjem na naseg lika na MIT-u:

http://ocw.mit.edu/courses/physics/8-04-quantum-physics-i-spring-2006/index.htm

malo sam guglao, izgleda je lik bas car - bas mi nekako drago doslo, zao mi je sto nisam nikad cuo za njega

http://web.mit.edu/physics/people/faculty/vuletic_vladan.html

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

trazio neke kurseve i naidjem na naseg lika na MIT-u:

http://ocw.mit.edu/c...-2006/index.htm

malo sam guglao, izgleda je lik bas car - bas mi nekako drago doslo, zao mi je sto nisam nikad cuo za njega

http://web.mit.edu/p...tic_vladan.html

Lik je otisao u Nemacku na vreme, da je ovde zavrsavao doktorat pitanje je da li bi uspeo bilo sta da uradi dalje :)

To je ono nas je koliko i Tesla, nije on nas vec je naseg porekla on je svo znanje i iskustvo stekao u inostranstvu, prema tome daleko je od naseg u tom naucnom smislu.

Edited by De1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...