Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

da, od pre godinu dana, uzeli su kuvare koji su bili u Mao Tao, po meni je to najbolja kineska u gradu (ali je i skuplje od fast food kineskih hasova)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam iz makaa naručio pre par meseci, bilo je loše i skupo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam iz makaa naručio pre par meseci, bilo je loše i skupo

Ne znam sta si uzimao, mada ni ja nisam skoro jeo tamo, poslednji put kad sam narucivao od njih je bilo leti prosle godine mozda se nesto od tad promenilo. Secam se da sam narucio prolecne rolnice i svinjetinu sa ananasom i bilo je solidno ali svakako skuplje od ostalih. Mozda su se raspali u medjuvremenu :)

Inace Zapata u centru ima kul dorucak vredi otici, isto tako u Majiku mozete da doruckujete solidno jeftino i vrhunska je klopa.

Ako je neko bio u ovom restoranu http://www.porcellino.rs/ nek da neki feedback, deluje mi ok.

Link to comment
Share on other sites

zapata je pre par godina imao akciju sredom (valjda), 50% na sve koktele, par puta smo se uprasićali tamo ko carevi. u međuvremenu su to ukinuli i krenula je neka čudna ekipa da se skuplja tamo

za doručak je ubedljivo, ubedljivo najgotivniji majdan. dobar has (a pritom su porcije preobilne) plus gotivna bašta

To kad budem ziveo na Senjaku, treba mi nesto u krugu dvojke, mrzi me da se drndam do Senjaka da bih doruckovao. No svakako mesto je super.

  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

monument ima super doruchak i ima ih na par lokacija u gradu :)

Onako nije lose, svi su mi hvalili bruskete tamo al kad sam probao nisam se nesto bog zna kako iznenadio. Svakako je pristojno mesto samo sto bi za te pare pre otisao na kej i seo u Panta rei...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...