Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Probao sam ja vise tih postpaid paketa na Telenoru i nekako svaki put racun 5-6 hiljada, internet ne koristim, sms koristim par puta za ceo mesec. Jedino sto koristim su pozivi i to uglavnom u okviru mreze gde bi kao trebalo da bude jeftinije. Onda mi nakarikaju gomilu taksi PDV i sta ti ja znam i nikad ne bude ispod 5-6 hiljada.

Posle sam uzeo prepaid karticu i samo nju koristio da vidim koliko ce da me izadje do kraja meseca i uspevao sam za 3000 najvise da preguram ceo mesec sa regularnim koriscenjem, koristio sam i one njihove pogodnosti kao uplatis 150 dinara pa dobijes ne znam koliko besplatnih minuta i sta ti ja znam ali svakako kad se stavi na papir jeftiniji je prepaid, barem meni, ako neko ima drugacija iskustva nek prilozi.

за 3 сома месечно, постпејд, можеш да причаш, шаљеш поруке, нет колико хоћеш, бришу ти буљу после кењања и дају ти најновији телефон!

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Probao sam ja vise tih postpaid paketa na Telenoru i nekako svaki put racun 5-6 hiljada, internet ne koristim, sms koristim par puta za ceo mesec. Jedino sto koristim su pozivi i to uglavnom u okviru mreze gde bi kao trebalo da bude jeftinije. Onda mi nakarikaju gomilu taksi PDV i sta ti ja znam i nikad ne bude ispod 5-6 hiljada.

Posle sam uzeo prepaid karticu i samo nju koristio da vidim koliko ce da me izadje do kraja meseca i uspevao sam za 3000 najvise da preguram ceo mesec sa regularnim koriscenjem, koristio sam i one njihove pogodnosti kao uplatis 150 dinara pa dobijes ne znam koliko besplatnih minuta i sta ti ja znam ali svakako kad se stavi na papir jeftiniji je prepaid, barem meni, ako neko ima drugacija iskustva nek prilozi.

ne koristiš sms i net a zoveš uglavnom u okviru mreže i stiže ti račun od 5-6k a pritom verovatno imaš neke besplatne minute u paketu?

kako?

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

svako ko ima internet vuce torentima gigabajte, a vecina ljudi u srbiji ima platu 30.000, tak da ono

ja sam bio u fazonu da platim, ali na 3-4 rate, 10.000 svaki mesec, ali sam se predomislio kad su mi rekli platite 10.000 sad, a 20.000 za dve nedelje

a fazoni jesu ciganski, realno

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

за 3 сома месечно, постпејд, можеш да причаш, шаљеш поруке, нет колико хоћеш, бришу ти буљу после кењања и дају ти најновији телефон!

тај рад.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

за 3 сома месечно, постпејд, можеш да причаш, шаљеш поруке, нет колико хоћеш, бришу ти буљу после кењања и дају ти најновији телефон!

Da da da da, kako da ne, ja sam do sada Telenoru dao oko 6000 evra kad sam sve sracunao, kad je riknuo telefon samo su mi rekli da mogu da im ga pljugam jos su rekli kao da je vlaga samo da ne bi zamenili, najgori olos.

Kao sto rekoh ja sam probao nekoliko paketa i svaki put me izadje preko 5-6 hiljada racun a kad sam probao isto koriscenje na prepaid max 3000, tako da je to to.

ne koristiš sms i net a zoveš uglavnom u okviru mreže i stiže ti račun od 5-6k a pritom verovatno imaš neke besplatne minute u paketu?

kako?

Pa to se i ja pitam, znate sta je najveci fail imao sam onaj paket prenesi valjda tako nesto i bio sam u plusu nekih 800 minuta na kraju meseca a meni su za kao koriscenje(pricanje) naplatili 1500 dinara na racunu, kad odete u poslovnicu oni vam samo kazu da mozete da ga pljugate i to je to. Svaki put kad zelite da se zalite morate da pravite dopis, onda vam odgovore posle mesec dana sa nekom porukom tipa to ti je to sto pise u racunu.

Edited by De1
Link to comment
Share on other sites

ja placam sad oko 3.000 telenor, nemam fiksni telefon u kuci, i 3g mi je uvek upaljen. doduse nije da nesto saljem sms-ove, ali to je jos najjeftinija stavka

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Da da da da, kako da ne, ja sam do sada Telenoru dao oko 6000 evra kad sam sve sracunao, kad je riknuo telefon samo su mi rekli da mogu da im ga pljugam jos su rekli kao da je vlaga samo da ne bi zamenili, najgori olos.

Kao sto rekoh ja sam probao nekoliko paketa i svaki put me izadje preko 5-6 hiljada racun a kad sam probao isto koriscenje na prepaid max 3000, tako da je to to.

човече, користим мобилни као и ти, ништа нет, готово уопште не есемес, имам постпејд код Телекома, микс пакет ваљда неки (1250?), не изађе ми НИКАД више од цене пакета, око 1600 (1800?) динара, а причам ли причам...

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Pa nema sta pokazacu vam:

Tarifni dodaci 245.76 20.00% 49.15 294.91 Pretplata 2325.00 20.00% 465.00 2790.00 Klik - Pretplata 245.76 20.00% 49.15 294.91 Dodaj med. pozive - Pretplata 100.00 20.00% 20.00 120.00 Koriscenje 1709.36 20.00% 341.87 2051.23 Parking ser. (osl. po cl. 17 ZoPDV) 0.00 185.00 Kreditiranje prepaid brojeva 583.34 20.00% 116.66 700.00 Kamata (osl. po cl. 17 ZoPDV) 0.00 6.90 Ukupan PDV / PUMT *: 1041.84 Ukupna mesečna naknada: 6442.96 Prethodni saldo: 0.00 Ukupno za naplatu: 6442.96

Edited by De1
Link to comment
Share on other sites

jedini način da plaćaš 6000 mobilni, a da nisi 24/7 na telefonu, ne zoveš inostranstvo i ne vučeš torente (lol) je da te je mrzelo da provedeš 10 minuta sračunavajući koji ti je paket potreban, pa si uzeo neki nedovoljno velik.

Link to comment
Share on other sites

ахахахах... па тако може да се накуца рачун и на 20к... хоћеш живот са рекалме? ПЛАТИ! и не кукај као сисица.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

Nije smesno, mene buni ovo:

Koriscenje 1709.36 20.00% 341.87 2051.23

A gledajte sad za taj mesec:

· Telenor(062.063) 290 1008:00 1814.62 · Druge mobilne mre�e 92 167:00 1655.43 · Fiksna telefonija 15 20:00 221.55

E sad a preneto iz predhodnog meseca imam 2000 minuta u mrezi i 3740 minuta ovako, kako je moguce da mi naplate nesto sto mi ulazi inace u paket ja to vas pitam, ja nisam ni potrosio tih "besplatnih" minuta koliko sam imao jer mi je preneto ovoliko?

Edited by De1
Link to comment
Share on other sites

@dvini

kakvi ciganski fazoni? znao si cenu svega, znao si sta smes a sta ne smes, ako nisi u stanju da drzis sve pod kontrolom onda nemoj da se petljas sa fensi haj tek stvarcicama...

Edited by vlada_
  • Upvote (+1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

jedini način da plaćaš 6000 mobilni, a da nisi 24/7 na telefonu, ne zoveš inostranstvo i ne vučeš torente (lol) je da te je mrzelo da provedeš 10 minuta sračunavajući koji ti je paket potreban, pa si uzeo neki nedovoljno velik.

Covece evo ti specifikacija ajde ti meni objasni kako na koriscenje da mi zaracunaju tolike pare ako nisam ni potrosio te minute koje imam na prenesi paketu i u sledeci mesec je preneto 3700 minuta i 2000 na mrezi!?

pa brate dei telefonirao si 1200 minuta, i čudiš se što plaćaš 50 evra?

Pa jesam ali kako ne kapiras da nisam potrosio ono sto mi paket daje, znaci meni je u sledeci mesec preneto 3700 minuta?!

Link to comment
Share on other sites

šta je bre ovo gde se nalazim

dvini traži neki retard-protection paket gde mu ne daju da koristi telefon i pravi dodatne troškove

dei ubeđuje da su veliki računi a pri tom na računu ima stavke tipa kreditiranje prepaid brojeva, tarifni dodaci, klik, parking servis i večera u maderi

uzmeš MTS Mix Net L, platiš 1k din mesečno (sa ugovorom na 12 meseci) i imaš fazon trilion minuta, pedeset hiljada poruka i interneta da strimujem youjizz dok se ne sasušim ceo

Edited by тrooпer
Link to comment
Share on other sites

ja se slazem sa dvinijem (!) u vezi ciganisanja operatera. cene kad prekoracis paket za net su toliko nerealne da je to suludo, i bas zbog te suludosti, neki zdrav razum nalaze da bi oni morali da ti posalju upozorenje da ulazis u tu i tu zonu (a pre toga da si na 50%, pa na 10% npr) i da cak moras i rucno da aktiviras to sranje svaki put. a ne 'pise u ugovoru na devetoj strani, potpisali ste!' gtfo

Edited by peja_

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Nije smesno, mene buni ovo:

Koriscenje 1709.36 20.00% 341.87 2051.23

A gledajte sad za taj mesec:

· Telenor(062.063) 290 1008:00 1814.62 · Druge mobilne mre�e 92 167:00 1655.43 · Fiksna telefonija 15 20:00 221.55

E sad a preneto iz predhodnog meseca imam 2000 minuta u mrezi i 3740 minuta ovako, kako je moguce da mi naplate nesto sto mi ulazi inace u paket ja to vas pitam, ja nisam ni potrosio tih "besplatnih" minuta koliko sam imao jer mi je preneto ovoliko?

dei to ti je ukupna potrosnja bez uracunatog "popusta" koji donosi paket (100 besplatnih minuta, poziva...).. na kraju racuna imas -4925 ili sta vec

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

telenor ne naplaćuje prekoračenje neta nego ti saseče brzinu na neki dial-up nivo, to je retard friendly realno.

dei, svi potrošeni minuti se nađu na računu, pa negde pri dnu imaš stavku "pretplate, promocije itd" (ili tako nešto) gde ti odbiju ono što je uključeno u pretplatu.

Link to comment
Share on other sites

dvini traži neki retard-protection paket gde mu ne daju da koristi telefon i pravi dodatne troškove

da, kao sto je telenor paket, na primer, gde kad prebacis, obore ti brzinu na 128kbps pa ti surfuj

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

aman brate ako ti vise odgovara prepaid predji na njega, pa svi oni zive od sisanja ovaca, ti probaj da ne budes.

Evo ja prvi sam mega ovca jer placam vipi 1080 din mesecno za onaj paket 325 min 325 mb 325 Mb a potrosim mesecno 3 poruke, 50 minuta i na silu 100 MB. Ali nemam manji paket, a mrzelo me da racunam da mi je sto puta bolje prepaid+MB kroz dodatak. Znaci ja sam ovca a oni me sisaju.

Apropo potrosnje, pa sto skidate torente 3g-om? Zasto ljudi (iz mog okruzenja) uzimaju sebi i ćerki htc chacha radi FB i onda izaddje update, i njima stigne po 25000 svakoj a imaju manju platu? Pa jel tu provajder kriv ili si ti ovca jer koristis smart phone za koji NEMAS para, a plus ne umes da ga koristis?

Ne branim ja provajdere, ali brate. Ok i sta sad da ssu recimo tebi dvini oprostili jer si car? Sutra bi ih na sudu po principu ppresedana jebalo milijun ljudi.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...