Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

hm, napravicu novi topic

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

@trpy

Pa ne znam tacno, ali secam se da je mogao sasvim pristojnu brzinu da izvuce ranije...videcu kasnije koliko je podataka u pitanju, znam da i oni deru poprilicno cim prekoracis paket, naravno

edit: u stvari mislim da je torent skinuo nekih 3 giga kad je ovaj provalio, a cenim da je imao jos nekih 500 preostalih mb na racunu pre toga, tako da...zanima me samo scenario koji se desio da torent ima dovoljno vremena da skinr toliko skidajuci nekih 150+kbps (?), jako me zanima zaista

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

kapiram da 100k računa naguraš za dva dana ako nemaš paket sa megabajtima

ja sam nagurao 30.000 na VIP-u, kad sam ukljucio tethering, i zaboravio da mi je ostao torent upaljen. srecom, download se zavrsio pre nego sto sam skontao sta se desilo.

zalio sam se vipu, molio da mi otpisu, pa onda molio za rate, na sta su oni redovno odgovarali sa 'hahaha, lol'. najjace mi je bilo 'pa mozete 10.000 da uplatite odmah, a ostalih 20 za dve nedelje'. zdravo pameti.

na kraju sam raskinuo ugovor i placam svaki mesec po 5-6 hiljada , a presao sam na telenor

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

требало је да им кажеш да ниси обичан кмет, да је срамота да се тако понашају према својима и да ће Централа да чује за ову дрскост!

:))))))

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

kako sad po 40e mesečno, zar ne mlatiš ti silne hiljade svaki mesec?!

u sustini u Srbiji se postpaid ne isplati nikako...

deija u grupu ljudi kojima se dodaje negacija ispred svake izjave

Link to comment
Share on other sites

kako sad po 40e mesečno, zar ne mlatiš ti silne hiljade svaki mesec?!

па мора да му остане за кафану.

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Probao sam ja vise tih postpaid paketa na Telenoru i nekako svaki put racun 5-6 hiljada, internet ne koristim, sms koristim par puta za ceo mesec. Jedino sto koristim su pozivi i to uglavnom u okviru mreze gde bi kao trebalo da bude jeftinije. Onda mi nakarikaju gomilu taksi PDV i sta ti ja znam i nikad ne bude ispod 5-6 hiljada.

Posle sam uzeo prepaid karticu i samo nju koristio da vidim koliko ce da me izadje do kraja meseca i uspevao sam za 3000 najvise da preguram ceo mesec sa regularnim koriscenjem, koristio sam i one njihove pogodnosti kao uplatis 150 dinara pa dobijes ne znam koliko besplatnih minuta i sta ti ja znam ali svakako kad se stavi na papir jeftiniji je prepaid, barem meni, ako neko ima drugacija iskustva nek prilozi.

Link to comment
Share on other sites

kako sad po 40e mesečno, zar ne mlatiš ti silne hiljade svaki mesec?!

sve da mlatim milione sigurno necu da im iskesiram 30.000 + 20.000 za raskid ugovora - prosto zato sto su djubrad i zato sto je to moglo da se desi nekom kome je plata 30.000 , i sta bi takav covek onda, seo i plako, dok mu plene imovinu? meni su banuli ti inspektori za plenidbu, tj caletu, posle dve nedelje, on ih iskulirao u fazonu ovo je sve moje, srdjan je u inostranstvu, gtfo. njihova je duznost po ugovoru da ogranice netipicnu potrosnju, a sve i da nije, to su najciganskiji moguci fazoni za izvlacenje raji para

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

тај што има плату 30к не вуче торентима гигабајте, не треба му већа разбибрига од преживљавања.

не разумем, Двини, потрошио си, и то својом грешком, па онда плати курац му његов, шта сад ту ови цигани, извлачење пара, раја, сестра са 30к плате...

  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...