Jump to content

Neperspektivni fotografi


Recommended Posts

nece jer ce se pojaviti ovi sto se zajebavaju sa lol vozdizanjem srbije da pljuju po bilo cemu slicnom, a mozda ce se i uvrediti novosadjani

A sto bi stvari koje ne treba pisati cirilicom pisali istom kad nam je glavna prednost da znamo oba pisma?

Zato sto ste otisli u kontra stranu likovima koji bi ukinuli cirilicu, a koji su manjina i samim tim ste vi postali extrem, jednako los, kao i oni.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

A sto bi stvari koje ne treba pisati cirilicom pisali istom kad nam je glavna prednost da znamo oba pisma?

Zato sto ste otisli u kontra stranu likovima koji bi ukinuli cirilicu, a koji su manjina i samim tim ste vi postali extrem, jednako los, kao i oni.

to su nova pitanja, ja sam odgovorio na prethodno :) ne znam koji vi i o cemu je rec uopste

a da li sam za cescu upotrebu cirilice? o da, ali vise zbog toga jer prakticno prestaje da se upotrebljava

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

to su nova pitanja, ja sam odgovorio na prethodno :) ne znam koji vi i o cemu je rec uopste

a da li sam za cescu upotrebu cirilice? o da, ali vise zbog toga jer prakticno prestaje da se upotrebljava

Ne znam kako tacno prestaje da se upotrebljava kad je to nase sluzbeno pismo.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...