Jump to content

Komplet renoviranje gajbe


Recommended Posts

koliko deprimirajuća pomisao, odoh da se ubijem sada

radiš ga kao za sebe.

Radio sam my fair share zidarskih radova da znam da:

a: lupetas i frka ti je zeninog gneva

b: na osnovu svog ogromnog iskustva tvrdis kako su sve zene takve

c: na osnovu toga tvrdis kako ce svima zene kenjati kod renoviranja te da ce morati trositi silne novce da ih zadovolje

vidis vezu? A svako normalan ce videti i apsurd.

I meni je jasno da ako pokusas da uvidis svoje greske da ce ti ceo koncept pasti u vodu te se ne usudjujes na to, ali mani se onda savetovanja drugih i ubedjuj sam sebe.

ROFL

samo ti vidiš neku vezu ovde, a možda se malo projektuješ. kakvi novci bre pukao si s mozgom... sigurno si ti našao u svom bogatom iskustvu negde neku koja će da deli tvoj podrum s tobom dok ti jašeš motorčugu od 11k jura.

moj koncept? čega? biranja saputnice? otvoren sam radnim danom kad nisam na terenu, baci mi pm pa da te koučujem malo.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ajde sad iskreno, ako su tebe i igija zajebali, nemoj sad nama da prodajete price kako je lepo biti u braku :tf:

dve boce zato što ti plina uvek nestane u sred kuvanja, logično, pa da ne bi bacio to što si zakuvao i otvarao donesi.com nego da prevežeš drugu bocu koja ti stoji u špajzu i nastaviš da kuvaš

nema potrebe za ovom akrobatikom ako imaš pri ruci i električni šporet (ili koristiš kombinovani) al nisam hteo toliko da elaboriram

Vecinom su kombo sporeti, tako da nema potrebe za tim. I ja sam na plinu od malena. "Kuvam" mozda 2-3 puta mesecno, pirinac, pecurke, mleveno meso, soja :) a ponekad se nakanim i napravim nesto na kasiku, sto se malo duze sprema, domace supe, itd. Svakakodnevno se kuva kafa, cajevi, i boca se razvlaci i po 3 meseca. Kapiram da decko nece upotrebljavati vise od mene taj sporet, i bas zbog toga se isplati. Da ne pricam da mozes da spremas klopu/kafu i kada nema struje, mozes i da upalis cigaru. :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

dve boce zato što ti plina uvek nestane u sred kuvanja, logično, pa da ne bi bacio to što si zakuvao i otvarao donesi.com nego da prevežeš drugu bocu koja ti stoji u špajzu i nastaviš da kuvaš

Lol ahaha koji bi to bio baksuz :)

Nije mi se nikad desilo :)

@ ghost : mene nisu zajebali za 200 eura/kvm. Mene je izaslo 1600 :)

@ Mohi : pa 7k plus namestaj i bela tehnika i dodje skoro do 10k. Nego jasno je nama da volis da caspr debelog da je papuca :)

Jos jedan savet : majstor koji radi namestaj ceo je super, ali ne moze biti jeftiniji od forma socijale. Uostalom mlad si, opremi sad osnovno, strkaj pare pa sredjuj polako. Vazno ti je sada da uradis dobar parket, stolariju i plocice.

Jos jedan savet : (ovo sam video kod ujaka). Ako mozete nemojte kupovati kadu/tus kabinu (tj kadu stajacu) za kupatilo. Bolje OZIDAJTE taj oblik (tus kabine ne kade) i poplovcaje i stavite staklo na to zasebno. zasto?

ZATO STO JE JEBENI spoj kade i stakla i silikona rasadnig odvratne crne budji. Ono osecam se kao covek iz romana filipa k dika, koji svaki dan grebe i riba jebbenu budj sa silikona. Ne u sisama vec na kadi. U pizdu materinu

koliko deprimirajuća pomisao, odoh da se ubijem sada

Zapravo, deprimirajuca pomisao je da uzmes stan na kredit, sredis ga kao za sebe (ili zenu u DRASKOVOM SLUCAJU AEHAE), puknes pare i ulozis rad i trud i nerve. Onda ostanes bez posla, vrednost nekretnina padne, banka uzme stan, izbaci te na ulicu, proda ga za 1/4 vrednosti i do smrti (skore) te juri da joj vratis ostatak duga i salje ti gospodju Irinu ladu da te juri

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

radiš ga kao za sebe.

ROFL

samo ti vidiš neku vezu ovde, a možda se malo projektuješ. kakvi novci bre pukao si s mozgom... sigurno si ti našao u svom bogatom iskustvu negde neku koja će da deli tvoj podrum s tobom dok ti jašeš motorčugu od 11k jura.

moj koncept? čega? biranja saputnice? otvoren sam radnim danom kad nisam na terenu, baci mi pm pa da te koučujem malo.

Svima koji te znaju je jasno.

Pitanje je samo da li si jos uvek u fazi da moras da lazes sebe, ili si se vec ubedio.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ваљане савете даје старац Фатсо.

Мохи, лане моје, да би теби било јасно нешто, мораш прво да разумеш, а да би разумео мораш да стекнеш неко искуство (или си на кварно повукао знање из Космичке библиотеке знања и сакрио од другара). другим речима, ја теби не могу да кажем како се рејдује у ВОВу, а ти мени свакако не можеш ништа да кажеш о браку, деци и стану.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

да би учио на туђим грешкама, ти туђи негде морају прво да погреше. сисичење није памет, нити се у празно развијају теорије како мали Мохица замишља будућност...

подсећаш ме на децу која кад виде да се одрасли љубе у уста кажу "бљак". сладак си тако невин.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

@ ghost : mene nisu zajebali za 200 eura/kvm. Mene je izaslo 1600 :)

ma ne, mislio sam za brak, u sali, naravno :)

Nemojte pogresno da shvatite ljudi, Mohi isto pokusava da vam objasni da obican samacki dom od ~35kvm moze da se opremi za dosta manju lovu od koje ste vi spominjali i da mogu da se stavljaju plocice i sa mat bojom, i da estetika nije bas toliko bitna. Sto je, verujem i poenta eurokremu :)

Jos jedan savet : (ovo sam video kod ujaka). Ako mozete nemojte kupovati kadu/tus kabinu (tj kadu stajacu) za kupatilo. Bolje OZIDAJTE taj oblik (tus kabine ne kade) i poplovcaje i stavite staklo na to zasebno. zasto?

ZATO STO JE JEBENI spoj kade i stakla i silikona rasadnig odvratne crne budji. Ono osecam se kao covek iz romana filipa k dika, koji svaki dan grebe i riba jebbenu budj sa silikona. Ne u sisama vec na kadi. U pizdu materinu

pa imaces verovatno slicne stvari i na fug masi medju plocicama :) svakako, dobro je i kada stavis odvod na sred kupatila (ukoliko je malo), i onda postavis plocice pod malim nagibom, i onda nema ni potrebe za ozidavanje tus kabine, samo sto onda moras malo vise da dizes plocice u vis. Ali je prakticno, zato sto svakim tusiranjem, zapravo peres i celo kupatilo [:D]

ја теби не могу да кажем како се рејдује у ВОВу

Verovatno im treba neko da igra hilera :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

svakako, dobro je i kada stavis odvod na sred kupatila (ukoliko je malo), i onda postavis plocice pod malim nagibom, i onda nema ni potrebe za ozidavanje tus kabine, samo sto onda moras malo vise da dizes plocice u vis. Ali je prakticno, zato sto svakim tusiranjem, zapravo peres i celo kupatilo [:D]

to je najgluplja stvar koju neko moze da uradi kada su u pitanju kupatila

  • Upvote (+1) 1

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

budj na fugama se lako skida. Ona na silikonima je centar mog svemira.

Ovo bez stakla sa visim plocicam je ok ako nemas jos stvari u kupatilu. Ja imam, uskoro ce tu i radni sto lol.

Elem ne slazem se sa vama oko toga da smaacka gajba treba da se smandrlja. Stan je nesto gde zivis i provodis vreme. Ako je tebi tu neprijatno, bice ti dosta losiji kvalitet zvota.

Neko voli sredjen picikato stan, neko pecinu, ali vazno je da se covek oseca prijatno i da mu ne duva, da ne uri i slicno.

E sad u braku opet ne zivis sam, ne mozes praviti pecinu negde gde ce ti i deca odrasti. tako da tu ipak mora da se ispostuje neka osnova za prijatan i funkcionlan zivot.

Ostalo su finese.

Ali core tema topika je koliko treba za renoviranje stana, i eto opet da ponovim, BELI EUROKREME, ako mislis da tu zivis duze od 2 godine, ipak ces morati oko 200 eura po kvm da ulozis u renoviranje. A kad imas dobar parket, sanitarije, prozore, mozes i na podu da spavas, sve zavisi od onog sto te cini srecnim

to je najgluplja stvar koju neko moze da uradi kada su u pitanju kupatila

Zapravo odlicna stvar ako nema masine i ormara. Bio sam u par malih takvih kupatila, gde je pod blago konusan, tusiras se u kupatilu, ono bez kade. Odlican sistem. obisno sma ga sretao u kucama iznajmljenim za studente po periferiji.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Zapravo odlicna stvar ako nema masine i ormara. Bio sam u par malih takvih kupatila, gde je pod blago konusan, tusiras se u kupatilu, ono bez kade. Odlican sistem. obisno sma ga sretao u kucama iznajmljenim za studente po periferiji.

Sta si ti radio po studentskim kucama po periferiji i zasto si se tusirao u studentskim kucama? Je l' tu studentkinje zive?

Edited by ducky
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

da li jelena zna da si ti bio u studentskim kucama i da si se tamo tusirao?

Ovo bez stakla sa visim plocicam je ok ako nemas jos stvari u kupatilu. Ja imam, uskoro ce tu i radni sto lol.

matori, jebes radni sto kad mozes u isto vreme da kenjas i peres kosu kada zuris na posao :)) realno, nije za porodicu, ali je prakticno za nas mlade :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

подсећаш ме на децу која кад виде да се одрасли љубе у уста кажу "бљак". сладак си тако невин.

odrasli muzoleznici ili musko i zensko celjade?

Sad kaze bljak na odrasle muskarce, a kad odraste... :tf:

budj na fugama se lako skida. Ona na silikonima je centar mog svemira.

Ovo bez stakla sa visim plocicam je ok ako nemas jos stvari u kupatilu. Ja imam, uskoro ce tu i radni sto lol.

Sve to opet zavisi od namene, meni to ne bi bio problem, ali tipa moja zena kad vidi tako nesto dobije nervni slom :) A i pritom, sto ti kazes opet zavisi od namene, ako ces da kupas dete tu nije bas idealna stvar, a pritom skoro nikada ne mozes idealno da ocistis kupatilo. Za mene je ipak tus kabina mnogo bolja fora, ako se to uradi kako valja nisam nigde primetio budj o kojoj ti pricas.

Elem ne slazem se sa vama oko toga da smaacka gajba treba da se smandrlja. Stan je nesto gde zivis i provodis vreme. Ako je tebi tu neprijatno, bice ti dosta losiji kvalitet zvota.

Neko voli sredjen picikato stan, neko pecinu, ali vazno je da se covek oseca prijatno i da mu ne duva, da ne uri i slicno.

Po meni samo renoviranje, ako vec kreces u tu pricu da se uselis u stan i da ga pre toga sredis nema nesto specijalno prostora za ustedu, cak i ako pravis gajbu za "momacki zivot". Ok, neces sto godina birati plocice i boju zidova, ali ces ih skoro isto platiti. Pritom tu mislim na ono neko osnovno sredjivanje, ne tipa ocu gipsane radove i riblju kost parket od drveta havajanske sekvoje...

Namestaj i sve ostalo je zapravo ono sto po meni pravi razliku, tipa te zavese, neke sitnice i sl, ali sve to mozes vrlo lako kasnije uraditi ako se za tim ukaze potreba.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...