Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jebote vec 10 dana me kida leva strana vilice,kao da je ispala iz lezista i nikako da se vrati,a dok zvacem kida me ko konjinu

Мени две године тако већ:)

Едуково сам се по нету, каже ''јебига, шта да ти кажем''

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

2 корпе у року од 5 минута у Дангуби вечерас. Стартовао сам најбољу пичку и после извалим да је ту са дечком (мада верујем да би ми свакако дала корпу, јер је баш много добра), и стартовао сам једну рибу која је цело вече ишла са столице на столицу, гледала у плафон и изгледала сморено (изглед 5/10). Реко то је то, сигурица, и она није хтела ни да ми пружи шаку да се упознамо. Мислио сам да је глува, али после сам је на излазу видео како телефонира. Захвалио сам јој се за цегер и рекао да ћу га добро искористити сутра на пијаци, на шта се она само насмејала и окренула.

Поука ове приче је, СВЕ СУ ИСТЕ! И НИЈЕ МОГУЋЕ ЈЕБАТИ 30 РИБА ОДЈЕДНОМ!

Edited by штрокан
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

ne znam drugari, ja sam samo jednom uspeo nesto da smuvam tamo, a i nisam jebo posto sam skontao da je neko devedesdeseto godiste

tesko je nekako u toj dangubi, sve sto je iole starije je zauzeto ili frigidno, mada, poslednji put sam bio pre mozda godinu dana, bas na karaokama, i ono, brdo detetine, izbila neka tuca i naravno onaj car sa cvecem, micko bese :)

ne daj se strole, sve su iste!

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

мислим да је сад лакше него што је било. 20 година терора Пинка их је све претворило у курве.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Sto volim kad se pokrene neki ovako topic, pa ispadne ne zna se ko je veci jebac i ko je "u svoje vreme" vise njih navatao :tf:

Ne znam, ja sam te varijante po klubovima pokusavao ovako i najcesce je rezultat bio isti kao Strokanov, posle sam skroz odustao u nekom momentu od toga... Realno nisam neki bas baja na koga ce riba u kafani da ovlazi i da mi se baci u narucje [:D] A za neku spiku tu realno bas nema previse prostora... Doduse mozda i jeste problem sto nisam jurio ciljnu grupu "matorke" ili "klinke", vec trazio nesto normalno...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...