Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ispred kafane ja i drugar cekamo taksi, prolaze njih sestorica,jedan mrtav pijan, taj mrtvi krenuo da nam jebe mater onako u prolazu i da se dere, ja mu jebo milosnu mater takodje, ova 5 krenula na nas dvojicu, mi nismo cekali, krenuli na njih i kad su videli da nas dvojica trcimo na petoricu krenuli da kenjaju kako je nesporazum,poceli da se povlace i sklonili se :(

  • Upvote (+1) 1

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

pirotehnika: bejah u 45. bloku oko 18h, klinci se skupili na terenčetu za basket i napravili bakljadu/vatromet/petardijadu od jedno 10 minuta. odakle im toliko sranja koja pucaju, da mi je znati

то је вероватно оно на Синалковом терену... то је већ традиција, већ десетак година то траје, а доста људи финансира то, тако да није велики трошак

СНГ свима, swe poxwale!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Gnojeva angina, temperatura, ne mogu da ustanem iz kreveta... odlican pocetak nove godine

10-15 пеницилина у дупе и да будеш к'о нов.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

skinite umri muski jedan i dva i uzivajte

znaci nisam jedini kome je Umri muski omiljeni akcioni film. Kolko je samo to Americko akciono proseravanje pre 25 godina imalo vise stila nego danas

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...