Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

opet sam se šokirao koliko su ljudi otišli u kurac. Ulazim u hodnik zgrade i zatičem čoveka od 50ak godina kako leži razbijene glave, curi krv na sve strane, prilazim da ga podignem i izvaljujem da je svestan i odvaljen koliko je pijan. Zovem hitnu i sve vreme pokušavam da ga uspravim, on se koprca, ali najgore od svega je što je u celoj toj akciji prošlo jedno 3-4 komšije pored nas koji su ili zastalli samo na sekund ili dobacili u fazonu "Šta je Miroslave, opet si se ucirkao" i produžili do lifta, A PRI TOM LIKU LIPTI KRV IZ GLAVE. Par minuta kasnije zaustavili krvarenje i neka starija žena prišla da mi pomogne da ga uspravimo i sačekamo hitnu (kojoj je trebalo 20 minuta da dođu al to je druga priča)

jbm li ga, svaki put se sve više razočaram u ljude oko sebe, pregoreće osigurač uskoro ...

Link to comment
Share on other sites

A jebiga, otkud znaš da lik nije maltretirao ceo ulaz 10 godina pa ih sad sve kolektivno boli kurac za njega s razlogom?

ne mogu da zamislim razlog zbog koga bih bilo koju osobu ostavio kao ponjavu u hodniku zgrade, cak i kad bi zanemarili cinjenicu da mu je u tom trenutku curio mozak iz glave

Link to comment
Share on other sites

vudzi šerlok

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Избациће гсп сутра ред вожње за нг :)

Имам једно питање :) Да ли аутомобили који имају аутоматски мењач , квачило не постоји само гас и кочница, имају лер ?:)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Питам јер ми сестра од тетке остави кола испред гараже и ја не могу да их гурнем јер су у брзини а она каже да не може да га остави у леру :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

nije niko jos uvek [:D]

Sad će teško da se proda za više od 20k evra, bolje da ga sačuvate.

Koja je prica sa tim <5000km full oprema automobilima, jel su to test modeli iz dilerskih kuca ili sta? Ne deluje mi logicno da ce neko da kupi kola i proda ih posle 3 meseca.

I jel ima neko da mozes da ga posaljes da ti doveze ta kola, uradi papirologiju, carinu, registraciju... I koliko to kosta?

I ne, na zalost ne planiram da kupim kola uskoro, nego me bez veze zanima :)

Opet kasnim. :/

odeš kod nekog poznatijeg uvoznika kola i pitas koliko para da ti uvezu taj neki odabrani, ili ti oni pomognu u odabiru.

I da, to su uglavnom test vozila dilerskih kuća ili vlasnici koji su se brzo smorili ili ljubavnice koje su iz ovog ili onog razloga ostale bez svog novog automobila :D

Питам јер ми сестра од тетке остави кола испред гараже и ја не могу да их гурнем јер су у брзини а она каже да не може да га остави у леру :)

stavi ga u N i guraj ;)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ne znam da li automatik može da se gura kad je u N, koliko sam skontao klasični automatski menjač nikad nije skroz odvojen od motora.

апир офлајн мод у наредних 36-48ч

inb4 javljaš se na tviteru pet puta u novogodišnjoj noći.

Link to comment
Share on other sites

Био сам код ортака у Железнику и тамо је магла, не види се ништа, на Бановом Брду пада нека суснежица, а на Карабурми је ведро, као на лето.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...