Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ova riba sa ovim poslednjim kostimom je objasnila

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

slazem se da je mogao i bolji auto da se uzme za te pare, ali to je burazerov odabir i ja nisam neki strucnjak da ga iole posavetujem

a auto ko auto je car, ima sve, da kucnem u drvo nikad nijedan problem nije imao

ne znam sto toliko osporavate citroenove automobile

i koliko se secam ovaj auto je proglasen autom godine

Joj kasnim na žurku, izvinjavam se svima :)

Word of advice, kada se kupuje nov automobil brenda za koji znaš da ne možeš posle da ga prodaš (za neke normalne pare), kakav je i Citroen, obavezno se ide na mobile.de Polovni primerci svega novog što možeš naći kod nas (do 5000 km i nekoliko meseci) se nalaze za znatno manje novca nego što koštaju novi ovde. Konkretno, meni je gotivan DS5 i hibridna varijanta se može naći i za manje od 30k evra (minus njihov PDV i sa našim troškovima imaš ga ključ u ruke za 35k, moze i na lizing). On se nov u Srbiji čeka 6 meseci i košta 45k evra. Isto važi i za druge Citroen modele. Dakle, nemojte bacati pare na nove Citroene (i slične) sa jakim motorima i jakim opremama, sumanuto je.

btw, jel vam se javio neko na oglas? :)

Pricam nesto sa ovim ortakom timejtom iz Beograda i spomenem rec "bruce" i on ladno nije znao sta je to. Jel moguce da samo mi u NS stidne dlake nazivamo tako?

Da, moguće je, jako smešan izraz :D

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Pricam nesto sa ovim ortakom timejtom iz Beograda i spomenem rec "bruce" i on ladno nije znao sta je to. Jel moguce da samo mi u NS stidne dlake nazivamo tako?

mislim da ti ortak ima picku izmedju nogu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Word of advice, kada se kupuje nov automobil brenda za koji znaš da ne možeš posle da ga prodaš (za neke normalne pare), kakav je i Citroen, obavezno se ide na mobile.de Polovni primerci svega novog što možeš naći kod nas (do 5000 km i nekoliko meseci) se nalaze za znatno manje novca nego što koštaju novi ovde. Konkretno, meni je gotivan DS5 i hibridna varijanta se može naći i za manje od 30k evra (minus njihov PDV i sa našim troškovima imaš ga ključ u ruke za 35k, moze i na lizing). On se nov u Srbiji čeka 6 meseci i košta 45k evra. Isto važi i za druge Citroen modele. Dakle, nemojte bacati pare na nove Citroene (i slične) sa jakim motorima i jakim opremama, sumanuto je.

btw, jel vam se javio neko na oglas? :)

nije niko jos uvek [:D]

Link to comment
Share on other sites

Koja je prica sa tim <5000km full oprema automobilima, jel su to test modeli iz dilerskih kuca ili sta? Ne deluje mi logicno da ce neko da kupi kola i proda ih posle 3 meseca.

I jel ima neko da mozes da ga posaljes da ti doveze ta kola, uradi papirologiju, carinu, registraciju... I koliko to kosta?

I ne, na zalost ne planiram da kupim kola uskoro, nego me bez veze zanima :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...