Jump to content

EXIT 2013


prota_

Recommended Posts

koliko si ucitao doco, a i vi ostali, ne verujem

pa naravno da jebote ne ides na rege sa namerom da se ogrebes za dzoint. nego ides da zabodes na onaj drveni panj jer ti je dosta skakanja i hedbenga i mase i noge te bole i hoces da iskuliras a neces jos da ides kuci, a ako se usput zadesis pored ekipe koja vari (a koja ce te sigurno ponuditi) , onda jos plus do jaja.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

koliko si ucitao doco, a i vi ostali, ne verujem

pa naravno da jebote ne ides na rege sa namerom da se ogrebes za dzoint. nego ides da zabodes na onaj drveni panj jer ti je dosta skakanja i hedbenga i mase i noge te bole i hoces da iskuliras a neces jos da ides kuci, a ako se usput zadesis pored ekipe koja vari (a koja ce te sigurno ponuditi) , onda jos plus do jaja.

 

pa napisao si "zabodeš na rege stejdž i ogrebeš se za džoint" a ne "odem da odmorim na rege stejdž, a ako se usput zadesi ekipa koja vari i ponudi nam dim onda vrh", ne vidiš razliku?

 

 

suštinski meni ovde užasno smeta princip, to stvarno nema veze sa džointom i sa exitom, možete to da preslikate na bilo koju životnu situaciju.

 

ono:

1. nemaš para za nešto (džoint, sendvič, sok, nebitno)

2. nemaš hrabrosti da nosiš sa sobom to nešto (jebiga, ovo je teško preslikati na legalne stvari poput sendviča i soka ali kapirate poentu)

 

ali zato bez problema odeš negde sa namerom da se privališ i uzmeš to nešto i tako stalno. nemojte da me ložite da vam je to ok raditi, jebote :D

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

takvi likovi kao ti kad su dosli na exit su i sjebali exit, jer do tad niko nije bio jajara, nije bilo golih nabilodvanih smrdljivih likova u masi , nije bilo tuca i ostalih govnjarija

 

kada je beograd progutao knedlu da nesto ima u srbiji a da je dobro i da nije u bg-u, ispusio za svoj enter i masovno poceo dolaziti na exit (tamo negde kad je dosao sajpres hill odokativno), tad su se pojavili hulibratori kojekuda i usrali ceo vajb, a onda su dosli stranci i poceli da pisaju jedni po drugima 

 

da da,doca je bas poznat kao golisavi nabildovani smrdljivi lik u masi koji guta pilule i pegla se u masi!EPIC_FCRS!

Jebote ja sam sve ove godine mislio da su Britanci unistili exit!Kad ono Doca,Kojot i Sadam!

[roflmao] [roflmao]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa napisao sam ali si ti odabrao da to protumacis na najgori moguci nacin, bas zato jer ti uzasno smeta princip pa skaces na svaku asocijaciju. meni ne idu na kurac ljudi koji nemaju pa idu tamo gde ima s namerom da se grebu, koliko ljudi koji kad imaju ne jave nikom ili ono kupe mis od 50e i adidas duks pa opet nemaju i grebu se i pritom kukaju kako nemaju



Jebote ja sam sve ove godine mislio da su Britanci unistili exit!Kad ono Doca,Kojot i Sadam!

 

ove godine je exit bio pun domacih pijanih indijanaca od dva metra koji urlaju kroz masu i guraju se a na povratku kuci pevaju cecu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

pa zamenis nameru i sekundarni benefit u recenici, umesto da ti namera bude ogrebes se za dzoint, a sekundarni benefit rege stejdz, ti stavis da je namera rege stejdz a sekundarni benefit dzoint

 

kao idemo na adu da igramo fudbal

namera je da blejimo i igramo fudbal, a sekundarni benefit je ada, kao lepa priroda, ribe se setaju

 

mislim to kao kad ides sam u grad, pa setas kroz centar, ili park ili kuda vec, pa naidjes na masu koju poznajes pa se svima javis, krene spika, a oni imaju pivo i ponude te

a na exitu , pogotovo na rege stejdzu, imas taj psiholoski momenat da smo svi ortaci i svako svakog nudi pivom i ako ima dzointom

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

G, ja stvarno razumem tvoju potrebu da nam kazes kako ides na Exit od samog pocetka, ali slobodno mozes da procitas sta sam napisao u svom postu pre nego sto krenes da lupetas gluposti koje nemaju veze sa pricom.

pa jbt ja sam ispinovao tvoju pricu koliko i ti dvinijevu

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@dviny

 

aha, znači:

 

1. "odem na adu i pikam fudbal."

 

namera: pikanje fudbala.

sekundarni benefit: ada.

 

2. "odem na rege stejdž i ogrebem se za džoint."

 

namera: bleja na rege stejdžu.

sekundarni benefit: džoint.

 

 

je l' da? :))))))))))

ja i dalje ne vidim šta sam drugo mogao zaključiti iz tvoje rečenice, pogotovo kad si napisao "nemam pare i ne smem da unesem."

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

da da,doca je bas poznat kao golisavi nabildovani smrdljivi lik u masi koji guta pilule i pegla se u masi!EPIC_FCRS!

Jebote ja sam sve ove godine mislio da su Britanci unistili exit!Kad ono Doca,Kojot i Sadam!

[roflmao] [roflmao]

mjok, nisam rekao da je doca  vec masa retarda iz bg-a, a doca je samo jajara jer stiska dzok :]

 

primeti da nisam otkucao da su svi iz bg-a retardi, da nisu svi iz bg-a na exitu retardi etc etc

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

evo pošto ponovo ne čitaš:

 

matori, jedno je da se zadesiš u nekoj ekipi pa da staneš u krug, to se često dešava i nikad nije problem, realno.

 

 

tako da za taj spin "stiska džok" možeš slobodno da me stisneš za karu :DDDD

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ja i dalje ne vidim šta sam drugo mogao zaključiti iz tvoje rečenice, pogotovo kad si napisao "nemam pare i ne smem da unesem."

 

to je onaj rad kad ti nesto ide na kurac pa te i sama pomisao na to gura u rejdz

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

dobro, ali meni je i dalje ona rečenica napisana tako da ti ideš na stejdž sa namerom da se ogrebeš.

 

 

Kara ti je džok? :::: DDDDDDDDDD

 

 

slobodno reci ako hoćeš da poduvaš, ne moraš da okolišaš :LOL:

Edited by Doca.
  • Upvote (+1) 1

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

mda a ja rekoh da je bilo ok da ti neko trazi i da delis dzok kojekude, i da se ogrebes o dzok i o pivo, i da nije frka sto te neko gurne udari polije ojha veselo

 

 

evo pošto ponovo ne čitaš:

 

 

 

tako da za taj spin "stiska džok" možeš slobodno da me stisneš za karu :DDDD

nije frka bolje ti stisnem  sestrinu karu!!1

  • Downvote (-1) 2

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

a na exitu , pogotovo na rege stejdzu, imas taj psiholoski momenat da smo svi ortaci i svako svakog nudi pivom i ako ima dzointom

svako svakog nudi, osim tebe koji nisi nista poneo a volis da se privalis :D

ja taj psiholoski momenat vidim kao "daj da iskoristim momenat drugarstva na regeu i privalim se"  

nista toliko lose, desava se i desava ce se, ali nisu svi u drugarskom fazonu kad ih pitas za cim, vec im je glupo da te oteraju u kurac :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...