Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

10 hours ago, togFU said:

jos jedna random misao - Toyota Corolla sedan - jako lep auto, mozda i najlepsi sedan trenutno.

ovo je nešto najrandom što sam danas pročitao. zna se koja je Korola najlepša! 

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

13 hours ago, dovlagsi said:

Zanimljivo što će moći da se dobije i sa trećim redom sedišta iako je samo 4,39m

 

to će biti ona "pro forme" sedišta 🙂 ili eventualno za decu do 3 godine 🙂

 

izgledom me malo podseća na onu neku tojotu malo manju, što podseća na land cruiser matori samo kao da je dve-tri klase manja, bilo je par komada i kod nas po gradu, baš možda i u ovako nekoj boji.

Link to comment
Share on other sites

btw Opel Grandland, bitan proizvod za uopšte opstanak Opela kao brenda u Stelantisu 

deluje fino, negde između 3008 i 5008 ali sa skladnijim dizajnom

biće plag-in i EV varijanta, gde će EV imati 98kW batt za do 700 km dometa

opel najbolje auto

Opel-Grandland-2025-800-01.jpg.3ed4eb737ec40dad1c46258db209a9ff.jpg

Opel-Grandland-2025-800-03.jpg.946cfde80817b19136833cf0739d182c.jpg

Opel-Grandland-2025-800-04.jpg.b10933e6cc0f7864ae17db93cc19f526.jpg

Opel-Grandland-2025-800-06.jpg.7a35dced736df1531d2ed1ed1a2f3de1.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, dovlagsi said:

fj cruiser

e jest' ta! ne ovako po dizajnu, on je svakako dovoljno drugačiji jer je ovo kružno itd, nego taj momenat pravmo mali off road.

8 hours ago, dovlagsi said:

deluje fino, negde između 3008 i 5008 ali sa skladnijim dizajnom

 

'de mu ovu boju nađoše da mi je znati :))

ne znam, i dalje je ovo neki render koliko vidim, ne deluje kao final proizvod, sačekao bih malo sa ocenom 🙂

Link to comment
Share on other sites

Meni ovaj Granland izgleda super, što je baš retko da kažem u skorije vreme za kola. Doduše morao bih da potvrdim uživo, i prethodni mi je delovao dosta ok a onda kad sam ga video uživo su mi nekako proporcije čudne, nešto mi je off a ne mogu da zaključim šta tačno, ali mi se ne sviđa. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zwerko said:

Meni ovaj Granland izgleda super, što je baš retko da kažem u skorije vreme za kola. Doduše morao bih da potvrdim uživo, i prethodni mi je delovao dosta ok a onda kad sam ga video uživo su mi nekako proporcije čudne, nešto mi je off a ne mogu da zaključim šta tačno, ali mi se ne sviđa. 

mokka ova trenutna ev je na slikama delovala super i dosta nekako moderno, uživo je druga priča.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, cali said:

openbalkan-etc.com

Da li neko koristi? 

Interesuje me da li mogu da vežem za karticu koja npr. ima 7€, da prođem rampu koja košta 10€, i da naknadno prebacim 3€ koji fale.

pa ako pratiš moj primer i ako nešto nisu menjali, možeš 🙂

ja sam prošao sve rampe da bi me tek na kraju dana blokirali jer nisu uspeli da naplate sa kartice (neki njihov problem). Ja sam onda pisao supportu (kačio sam i ovde) pa su me nešto zezali (u fazonu zovi telefonom taj i taj broj a ja u inostranstvu) pa su onda prosledili dalje i taj neko negde je kliknuo na "naplati" i tad je prošla uplata i odblokirali me.

a i inače koliko sam ispratio tek na kraju dana odrade to skidanje para kada i puste na mail, tako da bih ja na bazi tog primera rekao da si ok sa ovim što pitaš. Mislim da to rade i inače kako bi tek združeno odradili jedno skidanje sa računa, možda zbog provizija kartica itd, pa posebno kad ideš kroz mkd ili grčku itd gde na svako malo plaćaš, da ne bi na tih jedan evro dali pola evra provizije, verovatno čekaju da saberu sve pa odrade jednu naplatu.

  • Thanks (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/28/2024 at 8:22 AM, cali said:

Super, hvala vam. Uspešno sam potvrdio to što ste rekli, i vidim da se dobije i 6% popusta u odnosu na plaćanje na rampi.

Inače su pomenuli na šalteru AMSS da su skeptični za sve najave o uključenju Crne Gore, Hrvatske i Grčke. Citiram: "mnogo se priča, malo se radi".

da, imaš i taj popust, ubračuna se ok uvek, dobiješ dva računa jedan sa normalnom cenom jedan sa tim popustom.

On 4/28/2024 at 8:22 AM, cali said:

Inače su pomenuli na šalteru AMSS da su skeptični za sve najave o uključenju Crne Gore, Hrvatske i Grčke. Citiram: "mnogo se priča, malo se radi".

stigao je neki pompezni mail, ovo što kaže manson, sa svim detaljima kako se menja ceo sistem bla bla i kreće uskoro ostalo... imajući u vidu da su rekli da će CRO biti od 01. septembra prošle godine, ne čudi me da se ništa specijalno ne dešava, ali opet pitanje je koliko relevnatne informacije ima šalterski službenik AMSS 🙂

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, cali said:

Prošle godine su obećali i HR i GR, nadam se da će bar jedno da ispune.

Drugar koji je poreklom iz Like ima odvojen tag za Hrvatsku, i leti uštedi i po sat vremena po putovanju. 

normalno ... ajde hrvatska nije toliko problematična sve do posle zagreba, ima jedna naplatna, ali grčka je ubistvo kao i makedonija, tako da bi to mogli da srede što pre.

ima čak i na granici u grčkoj ona naplatna čim prođeš, tu je uvek red jer naravno niko nema tag, dok je tag linija prazna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...