Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

On 7/18/2024 at 9:35 AM, reki said:

cemu minus duletu? 😄 

u pravu je, dacia > ovo govno

a ne, cekaj, ovo sto je dovla okacio je dacia isto, oba su govna onda :DDDD

Dacia je Reanult za sirotilju 🙂 

On 7/23/2024 at 3:22 PM, manson said:

kakve su ispade imali ovo je jos i super

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 hour ago, oddball said:

Dacia je Reanult za sirotilju 🙂 

On 7/23/2024 at 3:22 PM, manson said:

bukvalno zavisi, ako gledaš ove jeftinije renoe meni to sad sve deluje da je jedno te isto samo logo menjaju koji kače :)) 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

bukvalno zavisi, ako gledaš ove jeftinije renoe meni to sad sve deluje da je jedno te isto samo logo menjaju koji kače :)) 

sprdam se, sada je razlika u kvalitetu dosta manja (ili mi se bar cini), ali ranije je bilo upravo to.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oddball said:

sprdam se, sada je razlika u kvalitetu dosta manja (ili mi se bar cini), ali ranije je bilo upravo to.

ne čini ti se, mislim da je opšta tendencija uštede kvaliteta materijala u vozilima dovela do toga da ovi što su bolji brendovi smanjuju kvalitet, a opet u ovim slabijim poput Dačije ne mogu da idu puno na dole, tako da su dosta bliski ako ne čak i isti.

nije baš direktan primer, ali npr pogledaš smart forfour (pa i fortwo) i vidiš da pola delova uzeo od Reno Tvinga i starog Klija, a trebalo bi po nekoj definiciji da je Smart ipak malo jači brend pod Mercedesom itd. Tako da je "pozajmica" kod Dacie i Renoa još i veća.

Link to comment
Share on other sites

Ljigavci, nek propadnu https://www.b92.net/automobili/zanimljivosti/45986/ford-patentirao-sistem-koji-ce-cinkariti-policiji-prebrze-vozace/vest

Fordu je odobren patent koji bi merio brzinu automobila pomoću kamera i senzora, a zatim prijavio prekršaje policiji, piše Top Gear.

U patentu se navodi da će sistem beležiti brzinu vožnje, a ako se utvrdi da vozač vozi preko ograničenja, sistem će koristiti kamere i senzore za snimanje identifikacionih karakteristika vozila, kao što su registarske tablice, model, boja, oštećenja na karoseriji, dodatna oprema...

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, manson said:

Ljigavci, nek propadnu https://www.b92.net/automobili/zanimljivosti/45986/ford-patentirao-sistem-koji-ce-cinkariti-policiji-prebrze-vozace/vest

Fordu je odobren patent koji bi merio brzinu automobila pomoću kamera i senzora, a zatim prijavio prekršaje policiji, piše Top Gear.

U patentu se navodi da će sistem beležiti brzinu vožnje, a ako se utvrdi da vozač vozi preko ograničenja, sistem će koristiti kamere i senzore za snimanje identifikacionih karakteristika vozila, kao što su registarske tablice, model, boja, oštećenja na karoseriji, dodatna oprema...

haha, kakav upuc u glavu, treba onaj meme sa likom što stavlja sebi šipku u točkove.

ovo ili može da ode na stranu da ljudi krenu manje da kupuju Ford, ili u još boljoj opciji da nađu način da "hakuju" sistem pa da krenu da ih troluju pa da se u panduraciju šalje sve živo, pa da moraju da isključe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...