Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nemojte linkovati sa netcarshow.com često bude tako

Superb smo imali pre neku stranicu zajedno sa novim Kodijakom, poenta je u tom enterijeru koji je brate bolji nego E klasa sad! I kvalitetniji vrv, netom kruže snimci katastrofe Merc kvalitete enterijera. Ali ovaj two-spoke volan je pakao, zašto mora to?

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ne znam, previše mi je ružan volan.

a za kvalitet enterijera nemam pojma, nisam imao prilike da sednem u novi kodiaq ili ovako nešto pa da procenim, na slikama deluje ok.

samo znam da su one starije varijante škode (tj. hajde da kažemo i dalje polu aktuelne) bile krš živi.

a za merc ne znam šta se događa? ovo što sam imao prilike da se vozim u 2017-2020 godištu npr, delovalo je dosta kvalitetno.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, dovlagsi said:

Nove Škode još niko nije pipo, cenim sa slike da su top, a Merc se misli na ove najnovije i pre svega modele sa Hyperscreen opcijom (E klasa, EQ modeli) 

zar nisu imali novi kodiaq kao "premijeru" sad na sajmu automobila? ili sam pomešao nešto?

ništa, čekamo da stignu pa da konačno ocenimo skoda kvalitet i znamo da li je to to! još ako ima i veštački zvuk motora top!

9 hours ago, dovlagsi said:

lepo jebiga 

 

ne znam, taj "žabasti" prednji deo mi se ne dopada, isto kao što mi se ne sviđa ni kod golfa novog, ne znam koji je to fazon ali je čudan.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, killYg0r said:

Kad se bude razgrabilo ovih 250 mozda skapiraju da treba to da bude standardna produkcija

Pa... Postoji vec standardni RS4? Ovaj special edition ima fazon 20 hp vise, nesto kao bolju suspenziju, specijalnu zutu boju i to je u principu to. i da, specijalni zuti konac unutra! :DDD

Link to comment
Share on other sites

jebote audi izgleda isto preko 10 godina i spolja i unutra

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...