Jump to content

Community


Corey

Recommended Posts

Мислим да заслужује своју тему.

Већ сам негде писао како сам одустао од гледања серије почетком друге сезоне, из погрешних разлога и после се одлучио да јој пружим другу шансу због позитивних коментара људи чији укус ми се допада. Већ сам дао утисак прве сезоне након другог гледања, а ево и утисака друге. Не знам да ли је објективно боља, или сам ја само више ушао у фазон са ликовима, али сезона је покидала. Много добрих епизода, а Ден Хармон је тотални лудак са храбрим поигравањем триковима, шаблонима, клишеима из више жанрова и стилова седме уметности. Показује велико знање и врло га успешно примењује. Тек када се серија посматра као његово врхунско зезање са филмским триповима, концепт ликова добија неки смисао, што је мене одбило од серије први пут, посматрао сам прво ликове па окружење, уместо обрнуто, па друго нисам ни видео добро зато што ми је прво било одбојно.

Рецимо епизода "Abed's Uncontrollable Christmas" ме је одувала. Када је стављено до знања да ће цела бити у том анимираном глина фазону, прекрстио сам руке и био у фазону "Да те видим сада", и провео сам се врхунски! Веома профи је изнео епизоду.

  • Upvote (+1) 1

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...