Jump to content

Community


Corey

Recommended Posts

Ova epizoda je bila prilično smešnjikava, razvijaju se tu razne stvari i sve je ok. Ali opet, za Helovin epizodu je nekako pitoma. :/

Otprilike kao što Troy i Abed u teoriji imaju vrhunske kostime, ali nekako nisu dobro realizovani. Između ostalog i zato što mislim da su pobrkali uloge.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Мени је сезона јако лоша. Нема више суптилних штосева и бритких опаски, садржај као да је потекао из неке топ сикрет машине за генерисање ситкома.

Manateessouthpark.JPG

Чак мислим да не знају шта ће са даљим развојем ликова и односа који су успостављени ранијих сезона, мени најупечатљивији пример је однос Брите и Троја, и Ченг у потпуности, свака сцена са њим је бацање филмске траке. Абед је прича за себе, можда најтежи лик за писање, а насумично набацивање поп референци није то. У ствари, сваком лику је извучена најупечатљивија црта и онда пренаглашена, па све изгледа јефтино и досадно. Мени се чини да нови писци нису дорасли задатку који их је задесио, и да је повратак старој атмосфери мало вероватан.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...