Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

Hah, sav sam se ukocio gledajuci ova ambulantna kola, bas rizicno vozi s tim da se jako puno oslanja na to kako ce kola ispred njega reagovati(kao i svaki drugi vozac ambulantnih kola pretpostavljam).
Ipak ocigledno zna sta radi, svaka cast vozacu! Par automobila je takodje bas dobro odreagovalo na kriticnijim raskrsnicama.

Klip me podseti na ovaj, koji je takodje kacen na ovom topiku, u spojler sam ga stavio.

https://www.youtube.com/watch?v=02Ak1eIyj3M



Onda sam naisao na malu raspravu jer sam nastavio da gledam ova ambulantna kola.
Sta vi mislite, ukoliko postoji vise od jedne trake a nailazi auto sa sirenama, da li je bolje prelaziti u sporiju ili raditi ovo sto rade automobili iz klipa u spojleru, kao i par automobila iz Celinog klipa.

edit: kod Japanaca nista novo, i dalje imaju nenormalne emisije. Setih se one kada cekaju da ih velika gumena naprava udari u testise, star klip, tad sam shvatio =  dzepeniz pipl ar strejndz

Edited by Atelas
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

daj neke dogodovštine :D

ja sam čuo priču da neki indijac nije znao za wc u avionu (ili mu je ceo koncept wc-a nepoznat nemam pojma) pa je tražio ćebe i posrao se u njega. zvuči kao priča iz druge dimenzije, ali ne bi me čudilo

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

ja nikada nisam uspeo da svarim taj prizor kad hindusi hasaju rukama skoro sve jbt, 2003ce sam u x navrata u emiratima zabadao sa njima posle sljake, koliko god da je bila gotivna klopa uvek me je smorio taj vajb kad krenu prstima da guraju u kljun jebenu hranu....

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

ja sam čuo priču da neki indijac nije znao za wc u avionu (ili mu je ceo koncept wc-a nepoznat nemam pojma) pa je tražio ćebe i posrao se u njega. zvuči kao priča iz druge dimenzije, ali ne bi me čudilo

 

Pogledajte ovaj klip pa cete da skontate da to zapravo i nije nemoguce. VELIKA NAPOMENA: Iako klip pocinje relativno normalno ne treba da ga otvaraju gadljivi jer je bas uzas, ali nije rotten sadrzaj, vise je vest/dokumentarno, samo se vidi kolika su stoka :)

 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja sam skoro procitao clanak u kome pise da zapravo tako i treba vrsiti veliku nuzdu, iz razloga sto tada telo ima prirodan polozaj, a na wc solji nema. Sad sam se setio toga dok sam gledao klip. Nemarnost prilikom susreta sa ambulatnim kolima - gg. 

squatty_potty_2_large.jpg?v=1406912441



Treba gledati ovakve klipove, videti u kakvoj nemastini ljudi zive, biti svestan situacije u kojima se ljudi nalaze a vise ceniti ono sto imas.


edit: HAHA https://www.youtube.com/watch?v=Cm2DmlPnYto

 

Edited by Atelas
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

pa dobro, ovaj klip ne pokazuje da vole da kenjaju jedni po drugima, nego da rade za crkavicu i da baš nemaju i nikada nisu ni imali pa je sve to postao deo "kulture".

dobro, nisam ja rekao da je njima u genima da budu odvratni i da su niza rasa, samo da su, jednostavno, odvratni. isto kao sto smo i mi postali svakakvi zbog raznih faktora i desavanja u istoriji, ali to ne menja cinjenicu da smo - svakakvi :)

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

i da baš nemaju i nikada nisu ni imali pa je sve to postao deo "kulture".

 

Pa to, nama nesto deluje kao prica iz druge dimenzije, ali kad vidis ovo i to je isto tako, tako da ni tvoj slucaj s avionom ne mora biti izmisljotina :)

 

Ja sam skoro procitao clanak u kome pise da zapravo tako i treba vrsiti veliku nuzdu, iz razloga sto tada telo ima prirodan polozaj, a na wc solji nema. 

 

Oh noes, mislio sam da smo zavrsili s uglovima vrsenja nuzde na ovom forumu  :tf: Inace mislim da bas to koristi onaj lik u Two and a half men :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

daj neke dogodovštine :D

ja sam čuo priču da neki indijac nije znao za wc u avionu (ili mu je ceo koncept wc-a nepoznat nemam pojma) pa je tražio ćebe i posrao se u njega. zvuči kao priča iz druge dimenzije, ali ne bi me čudilo

U avionu za Peking, zena je stavila svog sina (3-4god) da stane na sediste u sred aviona, skinula mu gace, centrirala flasu i ovaj je piskio u flasu. Cak sam obratio paznju, u tom trenutku su oba wc-a, koja su na 3m od njih, bila slobodna. 

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

daj neke dogodovštine :D

ja sam čuo priču da neki indijac nije znao za wc u avionu (ili mu je ceo koncept wc-a nepoznat nemam pojma) pa je tražio ćebe i posrao se u njega. zvuči kao priča iz druge dimenzije, ali ne bi me čudilo

Pa to se desava uredno, mada takav bezobrazluk i nekultura retko se vidja osim u Indijaca,

 

mada i ne cudi toliko kada cak i ljudi iz zapadnih zemalja/Evrope ne mogu da izvale kako da udju u wc u avionu :)

 

U brljavljenju prednjace Bangladeshi, mada ne osudjujem ih posto verovatno mene da kidnapuju vanzemaljci ne bi znao gde da kenjam u svemirskom brodu pa bi se iskenjao gde god stignem.

 

Desava se da ne mogu da nadju wc pa kenjaju gde stigunu, tipa na vratima ili ispred kokpita :))

  • Upvote (+1) 1

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

a) Ciganji su 

b) Znaju samo ciganjski

c) Posto su ciganji, i posto im je kenjanje u cebe normalno, misle da je to i ostalom, civilizovanom, svetu normalno i ne vide    nista lose u tome

 

d) Posto su ciganji, nisu civilizovani i bole ih kurac za osecanja drugih putnika, i posrali bi im se u usta da ne trepnu

Edited by БраЋела
  • Upvote (+1) 1

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Pa kako im ne padne na pamet da pitaju stjuardesu

 

 

a) Ciganji su 

b) Znaju samo ciganjski

c) Posto su ciganji, i posto im je kenjanje u cebe normalno, misle da je to i ostalom, civilizovanom, svetu normalno i ne vide    nista lose u tome

 

d) Posto su ciganji, nisu civilizovani i bole ih kurac za osecanja drugih putnika, i posrali bi im se u usta da ne trepnu

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...