Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

Rekoh vam, kad bude za jedno mesec-dva plodova na mojim, podeliću vam, ionako ne planiram da se bavim nekom proizvodnjom, već samo iz gluposti to radim :DDDD

zop :v

a što se tiče sveže vs osušene, to nemam nikakvog pravila. nekada su tek ubrane papričice daleko ljuće od onih osušenih :) fora je u tome što osušene papričice imaju veći procenat ljutine po jedinici mase. ali ae, opet mračim topiks.

Ma ne mislim na to da zato sto je suva da je jaca

Nego kad je suva ne mozes da je sazvaces odmah nego je muljas po ustima, a svezu progutas lagano :)

Mislim bar tako kaze drug :)

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran da li je klip za ovaj topik pošto nije kratka zabava/zanimljivost, ali verujem da će mnogima na forumu da bude zanimljivo. Izdvojite 45 minuta i pogledajte u fullHD kako Azeri ozbiljno pristupaju poslu, odnosno kako teku radovi na auto-putu Bg-Čačak, preciznije na deonici Ljig - Preljina (~40km). A osim radova, tu su i sjajni predeli Šumadije :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=j1EN5Dahf6k

  • Upvote (+1) 2

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ovo za centriranje kod Andersona mi je malo čudno, zar nije većina filmova isto na taj način odrađena, uvek je slika nekako centrirana (mada je on baš picajzla sa tim kadriranjem, tačno kao da ima liniju na kameri i prema njoj zaustavlja švenkovanja).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...