Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

to je goruće pitanje godinama, ja ne znam. Nekad mi deluje kao maliciozni indoktrinator koji je svega svestan, nekad kao zabluđena budala koja pokušava da svoj fore i fazone dodvori modernim vremenima tako što meša babe i žabe, a najverovatnije je oba. Mozak mi je prokrvario od stvari koje pričao i prikazivao na slajdovima.

 

Svaka čast Bil Naju što je sve vreme bio uglavnom suzdržan i ljubazan na toliku poplavu mozgokrivudavih gluposti koje vređaju bilo koji stepen inteligencije koje je prezentovao ovaj lik. Ja bih pukao posle pet minuta već uvodne reči i krenuo da urlam kao manijak nešto tipa "Ma čoveče jesi ti normalan, koji ti je kurac, idi kupaj se ladnom vodom, iskuliraj, jebote, itd".

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Klip sa sudarima

Recite mi na 3:30, sta biste vi radili (na prvi pogled kamiona)? Izgledalo je kao da ce sleteti sa puta kad onooo aaa kad god vidim ogromni kamion u suprotnoj traci vec pomislim da ce se desiti tako nesto...je l postoji neko pravilo, sta je najbolje uraditi ili je jednostavno uvek nepredvidivo? On je stao i nije se pomerao, sto mozda i nije lose s tim da ce valjda vozac pre sleteti sa puta nego da udari direkt u tebe, a ako ti pokusas da izbegnes i on - moze da se desi kao prilikom setnje ti levo -nepoznata osoba levo-desno-desno-levo-levo i onda pocnete histericno da se smejete!

Nema tu pravila... Reagujes instinktivno - neko bi dao gas da prodje pored, neko bi se zaustavio kao ovaj lik. U takvim situacijama nemas vremena ni da mislis, jedino sto moze da te spasi je da pazis dok vozis, ne ides nekom preteranom brzinom i da zbog toga imas vremena da odreagujes kada vidis ovako nesto.

 

Dok sam vozio cesto na relaciji Moskva-Voronjez (nekih 500 km u jednom pravcu), video sam mnogo saobracajki i prevrnutih kamiona pored puta. Problem je bio uglavnom u prevelikoj brzini i nepaznji. A put je dosadan, nema mnogo kola i tako se i meni jednom desilo da zaspim za volanom dok sam isao 120 na sat - spasilo me je jedino to sto nije bilo ograde, vec je pored puta bio sljunak, tako da sam se probudio kada je kamenje krenulo da mi lupa pod tockovima... Jos jedna stvar koja me je spasila je bilo to sto nije bilo nikog pored mene, tako da kada sam se vratio na put trzajem volana, nisam imao ni u koga da udarim.

  • Upvote (+1) 2

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...