Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

krenuo sam da kucam duži post, ali ne vidim potrebu da se ja ovde nekome pravdam, ili nešto objašnjavam

@Hajli

Svaki put kad prochitam tvoj post na neku slichnu temu se iznerviram. Truper je mala beba za tebe, koliko ti zivish u nekom balonu.

druže, ja prvo ne znam ni ko si ti, nit me zabole kurac. Tebi nisam ništa odgovarao, niti te pomenuo, preskoči i ti mene, i moje "balone", ok?

Sarmo/Barcase, isto. Ne znaš me, video si me dvaput u životu na turnirima, ne generalizuj, i drži se svojih troll beznačajnih postova na sportu, politici i ovde u zablama. A još manje znaš troopera..

@Vanja:

Druže, ne kažem ja da je to životno iskustvo loše, samo kao i Trooper mislim da ima pametnijih stvari u životu nego odlaska na brod. Nikad nije kasno da se obrazuje,usavršava, a sigurno je da ga nešto zanima. Ekonomija, jezici, arhitektura, ima svačega. U krajnjem slučaju, bolje da se odseli sa idejom da se bavi svojim poslom, a ne da bude nečiji sluga i da ga gledaju kao na pripadnika trećeg sveta.

Nemoj da misliš da te napadam ovakvim postovima, smatram te pametnim likom, i znaš i sam da i tebi uvek kažem da se potrudiš više na faksu, jer nisi debil i kvalitetniji si čovek od gomile u ovoj nesretnoj zemlji

@Pesma:

Slažem se da nema posla, i da je IT trenutno tražen. Ali ništa nije garancija da će tako biti i ubuduće, a za one koji su tek sad završili neki CS faks je veoma teško da dobiju posao, jedino se traže ljudi sa iskustvom.

Na primer, moja sestra je dobila stipendiju od norveške vlade da ide tamo, tamo je završila dve godine, pa ovde faks, pa onda HEC MBA gde je isto dobila stipendiju, i i dalje radi za 40k u jednoj outsors firmi. Teško je, ali ti i kad si ovde vredan, nabićeš skill, završićeš faks i nakon par godina šljakanja, znaš i više nego dovoljno da odeš napolje i budeš sabijač. Kvalitetan čovek će svoj rad da naplati, da li ovde, da li napolju, a kako situacija izgleda, svi ćemo preko bare u nekom trenutku

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa "ne vozim" ja tako inace, zajebavao sam trupija i iskljucivo trupija, a prethodno sam ga pitam da li mu smeta. Znaci komentarisao sam njegove postove i "zakljucivao" (totalno pogresno) sta on razmislja ne bih li ga potprcavao! Ali evo, rekao si da prestanem, prestao sam :)

pa znam, zato i rekoh da prestanesh :) all good ;)

Link to comment
Share on other sites

Mohi, tebi su svi retardi tako da ti nisi merodavan da prosudjujes.

Doduse, volim da citam kako napusavas Rebela jer on to stvarno i zasluzuje.

Ok meni su svi retardi i ja jebem sve, a ovi ostali jebu samo stvarne retarde. Jel ti tako vise odgovara?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Хајли, мислим да људи хоће да ти (вам) кажу како превише идете на ту страну ти и Трупи на форуму и то је све, никаква дубокоумна дискусија. Другим речима, наравно да свако има неки свој став и наравно да ће њиме да се руководи (док не види разлог да га промени блабла), али када неко скаче са пласманом тог става нон стоп, то постаје тенденциозно и заморно.

На пример, мени је она мала Јарићева приличан скрндељ осим можда у фаци (ето реко сам!:) ) и можда сам то једном прокоментарисао, а и то једном је било интензитетом и тоном типа ''мени није нешто'' и завршио сам ту причу (иако сад могу да извотујем сасвим објективно зашто тако мислим, дакле, имам трип да сам ја у праву а да остали нису и то је то, чисто да не буде да сам поставио лошу паралелу, која се заснива на питању укуса - дакле, не говорим о укусу). Од тада је постовано њених педесет хиљада слика по форуму и на тих педесет хиљада слика је постовано сто хиљада понуда за женидбу, лирских уздаха и нуђења њива и трактора. И нисам нашао за сходно да улећем у фазону ''ОМГ ПА КАКО ЛОЛ''.

Што се тиче конкретне приче, ја сам се са Трупијем расправљао на ту тему на оном топику и ви знате мој став, ја знам ваш и то је то. Нисам нешто приметио Трупијево ангажовање и ускакање јер изгледа не обраћам пажњу, али колико видим, повела се прича о томе, тако да капирам да је тачно. Ако јесте тачно, ето, мој пост има сврху:)

Хоћу да кажем да су људи различити и иако је кул укрштати мишљења и размењивати их, мање је кул ако их нон стоп пласираш, а још мање је кул ако их нон стоп пласираш, а ван контекста - рецимо дође Сатан и крене да прејзује неки дед албум и дође Перица и крене да му објашњава како је то срање музика ОБЈЕКТИВНО. И то је готивно једном, зато и постоје расправе и дискусије, али када на свако прејзовање дед албума Перица долети да објашњава, онда јебига Перице, дај простора људима. Имаш право на слободу говора и све то, али не мораш да је силујеш сад.

Није у питању силовање деце, па да се пали алерт дугме и да се скаче одмах у пласман супротног мишљења. Поштујмо остале и њихову перцепцију и будимо мало понизнији што се тиче наше перцепције. Бар када се ради о оваквим, ''сивим'' стварима за резоновање. Потпуно је валидно бити зенмастер столар или зенмастер правник или зенмастер кувар или зенмастер БРОДАЏИЈА:) свако у свом универзуму и свако како он то перципира.

Још једном, нисам приметио Трпијев ангажман око свега тога, али ето, улетех да објасним зашто би тај евентуални ангажман могао да упада у очи. Дакле, није ствар у мишљењу, него у непропуштању пласмана истог, а у приликама у којима можда то није неопходно (ко ја са оном Јарићевом, никако да сконтам како се зове).

Тако да, ви што се расправљате, гледајте да не претворите то у ''јел боље учит факсеве или ић наброд'' јер није то тема.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Adriana Lima,mozda sada ipak zapamtis!:D

Ма знам како се зове, него ми стао мозак док сам писао пост, после сам се сетио, па заборавио дедитујем:)

Хтео сам рећи ''никако да се сетим'', а не ''никако да запамтим'':)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

@Vanja:

Druže, ne kažem ja da je to životno iskustvo loše, samo kao i Trooper mislim da ima pametnijih stvari u životu nego odlaska na brod. Nikad nije kasno da se obrazuje,usavršava, a sigurno je da ga nešto zanima. Ekonomija, jezici, arhitektura, ima svačega. U krajnjem slučaju, bolje da se odseli sa idejom da se bavi svojim poslom, a ne da bude nečiji sluga i da ga gledaju kao na pripadnika trećeg sveta.

Nemoj da misliš da te napadam ovakvim postovima, smatram te pametnim likom, i znaš i sam da i tebi uvek kažem da se potrudiš više na faksu, jer nisi debil i kvalitetniji si čovek od gomile u ovoj nesretnoj zemlji

ma naravno da ne mislim da me napadas, pricali smo o tome sto puta :D

evo da kazem i trpiju da ne mislim nista lose o njemu kad pricam sve ovo, diskusija klasicna

ja samo hocu da skrenem paznju na taj "trip" sto ima svako i koji se razlikuje od coveka do coveka. vi govorite da je tih 6 meseci baceno u vodu, zato sto si za to vreme mogao da naucis neki programski jezik npr (lupam), a ja kazem da nije baceno vreme. spomenuo sam primer kako su ljudi daleko napredovali u poslu, tako sto su bili na brodu, znam lika iz bloka koji je otisao na w&t program, do jaja mu se svidelo tamo, otisao i drugi put, usemio se sa ljudima, otisao treci put, razvio svoj posao i usemio se sa jos vise ljud i ne zeli da se vrati vise ovamo. to je ako pricamo samo o poslu i tom nekom iskustvu. mnogi ljudi mogu da odu tamo i nauce dosta toga sto nece moci da stave u CV i to je po mom misljenju i vaznije. mozda ce bas tamo uvideti gde su gresili u zivotu i tako postanu bolji ljudi i milion drugih tripova sto mogu tamo i tako da izvale.

tako da stvarno ne mislim da je sve to gubljenje vremena, iako se ti tamo ne usavrsavas za nesto cime zelis da se bavis u buducnosti

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

pa kako nisi primetio da se uvek javis kada neko spomene da ide/bi isao na brod/w&t/ostala sranja

za to jesam :) nego sam pitao dal mracim za jos nesto osim toga, jer mi se cini da to ne radim (bar ne vise nego ostali RURovci).

hteo bih da odgovorim nadugacko i nasiroko, ali nemam vremena sad. Kapiram da kad ostavim tako kiseo one-lajner deluje kao trollbait, iako mi to nije namera. Ukratko samo, ne bih da me dovodite u kontekst sa fakultetom i ITjem, jer znam ljude profila od nocnog cuvara do vlasnika fabrika na bliskom istoku, i otprilike imam u glavi neki osecaj sta je potrebno da bi se uspelo u zivotu (na profesionalnom i finansijskom planu), i uglavnom se svodi na to da ili grizes ceo svoj zivot ili neko umre i ostavi ti milione. Na brod i slicne akcije sam uvek gledao kao easy way out koji ne spada ni u jednu od dve kategorije.

Link to comment
Share on other sites

матори, не греши душу, гризе се на броду, а то је најбољи ентри левел за некога без скила за редован посао за плату. онда можда с парама које донесе дође на идеју као да удружи и свој рад с тим капиталом, па крене, јебига... неки људи имају добре стартне позиције, неки крећу од нуле, а многи из минуса разних. подршка сваком ко поштено зарађује колике год паре.

  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

trupsi, pusti, batali, nema potrebe

Drale, štreberi voze Audije i džipove i zarađuju više od tebe, jebiga. Jeste, pokupili smo pamet, i smešni smo, mnogo.

Meni smešnije izgleda loženje na Koštunicu, NBS i Jorgovanku i sve to iz državne fotelje, tj plaćeno parama nas štrebera, no dobro, kad mi kroz glavu prođu svi tvoji biseri sa foruma, pa razna predviđanja i slično, ovo je još i koliko toliko u redu :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

матори, не греши душу, гризе се на броду, а то је најбољи ентри левел за некога без скила за редован посао за плату. онда можда с парама које донесе дође на идеју као да удружи и свој рад с тим капиталом, па крене, јебига... неки људи имају добре стартне позиције, неки крећу од нуле, а многи из минуса разних. подршка сваком ко поштено зарађује колике год паре.

Pa taj bez ikakvog skila ce morati za pocetak nesto da nauci da radi. Previse je delboja, a premalo ljudi koji stvaraju neku vrednost. Pa kada nauci nesto da radi, onda neka juri kapital kako god ume.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

trupsi, pusti, batali, nema potrebe

Drale, štreberi voze Audije i džipove i zarađuju više od tebe, jebiga

лол аудидрајверу, како је у подстанарима? јебеш ли нешто с тум аудијем или само лечиш комплексе?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Drale, štreberi voze Audije i džipove i zarađuju više od tebe, jebiga. Jeste, pokupili smo pamet, i smešni smo, mnogo.

Meni smešnije izgleda loženje na Koštunicu, NBS i Jorgovanku i sve to iz državne fotelje, tj plaćeno parama nas štrebera, no dobro, kad mi kroz glavu prođu svi tvoji biseri sa foruma, pa razna predviđanja i slično, ovo je još i koliko toliko u redu :tf:

лол аудидрајверу, како је у подстанарима? јебеш ли нешто с тум аудијем или само лечиш комплексе?

smileyvault-popcorn.gif

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

jebem tebe, vidim koliko si zapenio, i ovde i svaki put kad povedemo neku diskusiju, kriza udara kad si mator, a mlađi uspešniji :)

A što se tiče mog stambenog pitanja, hvala na brizi, itekako je rešeno, u centru, a ne negde po nekim blokovima i slično. Doduše, kako beše ona spika sa foruma, tamo kod vas ima sve? :tf:

<edit> Ulete Zverko, sad će Drale da krene kako je izdajnik i kako će da plate sve što su pokrali, ukrao si mi show Zverko </edit>

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...