Jump to content

Online kupovina igara


Slađan

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Payday 2 je na popustu od 75% na Steamu. To znači da je 5e komad, a 4-pack 13 i kusur.

Ako možete da sklepate ekipu (random ljudi su mahom degenerisani), zabava je garantovana.

Za mene sigurno jedna od top 5 mp igara svih vremena, sa svojom ekipom sam u kratkom roku ubio par stotina sati i stvarno je spektakularno.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

kako p2w ako je co-op igra :D

koliko ja znam imas DLC za dodatne mape i puske (jedino p2w moze biti dlc sa nekim nadrkanim puskama, ali ne vidim kako to utice opet na vas)

DLC-ovi su manje-vise alternativa svega onoga sto vec imas, bice ti lakse ali sve zavisi od tvog skilla opet

kao sto shw. kaze, do jaja je igra ali samo ako imas ekipu :D

e da, za DLC sa mapama, to moze da uzme samo jedan da bi host i onda ostali mogu da join bez dlc-a.
ili mozete da join kod random hosta, ali to moze da vam pokvari uzitak

Edited by Čamuga
Link to comment
Share on other sites

Nisam igrao neko vreme, ali vidim da su ubacili neke dropove i da moraš da plaćaš da ih otključaš i onda dobijaš opremu koja je +1 bolja od druge.

To jeste smećarski, ali je ionako ekonomija igre bila bazirana na redovnim $5 DLC, koje su svi kupovali. Ja sam pokupovao neke baš bitne kad su bili na nekom bahatom popustu.

U svakom slučaju, igra nije p2w, jer i sa basic igrom možeš bez problema sve pljačke da odradiš.

Za veće nivoe težine je potreban skill i ekipa, a tu inače leži glavna zabava.

Botom lajn, ne kupovati ako planirate da igrate solo, jer 90% užitka nećete okustii, bilo da igrate loud ili stealth misije. Jedino što je meni bilo zanimljivo kad nas nema 3-4 na vezi, jeste da igram solo stealth, ima na youtube dosta.

 

 

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

ubacili su sefove koje otvaraš drillovima koje moraš da kupiš za prave pare a koji između ostalog poboljšavaju i stats a ne samo izgled.

no veći problem je što su više puta rekli da nikada neće ubaciti mikrotransakcije i to ne sa "nećemo da ih ubacimo poz" nego "neka nas udari grom i stigne kletva i torov čekić po glavi ako ubacimo mikrotransakcije ne nikada to nećemo uraditi nikada nikada ne ne ne" pa to sve jedno deset puta ponovili.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Samo da se nadovezem na Payday 2, ko to probo nije, ne zna sta propusta. Jedino sto treba proverena grupa, jer ne vredi sa randomima. Outrage za mikrotransakcije je u potpunosti zbog toga sto su prekrsili obecanje.

 

Prvi dan na GOG rasprodaji dosta slab, uglavnom se sve vec ima, jedino ko jos nije pazario Witcher 3.

  • Upvote (+1) 1

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Više nostalgija, pa reko da ispoštujem.

 

Dal će biti RUR inhouse mečeva kad izađe novi UT je pitanje, Laki.

ja bih voleo, zabavan je UT, koliko vidim još nekoliko ljudi ga je isprobalo od ove starije ekipe.

fora je što ga Epic ni ne promoviše toliko pa ljudi ni ne znaju da se nešto sa njim događa. Verovatno će malo agresivnije kad uđe u neku stabilniju betu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pa samo su izvukli fajlove onakve kakvi su sa instalacionih diskova, i to je to. Nema prilagođavanja novijim Windowsima, nema muzike (za Q1 i Q2, pošto je muzika bila u specifičnom formatu), nema ništa, prepušten si sam sebi i svojoj volji da se jebavaš sa tweakovanjem i third pardy portovima. Na GoG-u su se više iscimali.

Link to comment
Share on other sites

Da preporučim Endless Legend koji je trenutno na popustu na Stimčini.

Za 6-7e (bez ne preterano neophodnih dodataka) dobijete fantastičan 4x, sa kul grafikom i vrlo dobrom atmosferom.

Ono što je za mene najvažnije - nije hardkor opterećujuć za igranje, UI i UX su izvrsni pa je sve izuzetno tečno, ima neka kul neciv rešenja, a manje-više su sve rase različite za igru.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...