Jump to content

Online kupovina igara


Slađan

Recommended Posts

Verovatno ste videli da ruski trejderi na tf2outpostu prodavaju COD advanced za 11 keys,verovatno ste se pitali kao prodavaju giftove koji nisu regionalno zakljucani?
 
Cuo sam da oni koriste neke javascript trikove ,a kada sam se malo bolje informisao,saznao sam da to zapravo radi preko nekih virusa koji upravljaju api-jem od steam.
 
Jasno se vidi da je igra zakljucana: https://steamdb.info/sub/43894/
 
 
Tako da nemojte u svakom slucaju kupovati giftove takve...sve igre kupljene na takav nacin mogu da obrisu.
Link to comment
Share on other sites

Ma to ljudi kupuju i stavljaju u svoje storove svi storovi koji prodavaju giftove su okacili ima jedan clan i sa ovog foruma koji u svoj store ubacio to i boli ga uvo. :)

 

Da li znate o kome se radi? :)

 

Evo mala pomoc ovo je njegov store u kojem prodaje ono o cemu sam malocas pricao:

 

http://www.rotterdamconnection.com/category/8694/call-of-duty-advanced-warfare-steam-gift/

Edited by Nikolasi
Link to comment
Share on other sites

trebalo bi od danas, sutra da krenu ti Black Friday dilovi pa sve do Cyber Monday-a naredne nedelje, pa čisto da obratite pažnju. Obično tu mogu da se zabodu najveći popusti na igre tokom cele godine. Origin je već krenuo sa popustima, Steam kreće od sutra, a mislim da je i Kinguin krenuo juče, prekjuče.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

ako ste jedan od nesrećnika koji su kupili Assassin's Creed: Unity i Season Pass, danas je vaš (malo srećniji) dan - dobijate još jednu Ubisoft igru za dž (Far Cry 4, ACIV: Black Flag, The Crew, itd) kao i onaj 2D Assassin's Creed u Kini što izlazi početkom naredne godine. Takođe, izgleda da je season pass ukinut za igru, pa ostaje valjda samo GOLD opcija ako hoćete sve. I DLC za AC: Unity - Dead Kings će biti besplatan za sve - http://www.eurogamer.net/articles/2014-11-26-assassins-creed-unitys-dead-kings-dlc-will-now-be-free

pljk!

Link to comment
Share on other sites

dobar je , samo fizika nije bas kako treba, ali moze se pegla lepo :)

 

ima da se podešava nešto u vezi fizike ali nisam čačkao niti skontao tačno šta, probaću kasnije.

U svakom slučaju, onako kao free ga nisam nikad probao, a sad kad sam video bandl, rekoh aj da vidim demo svega i baš sam prijatno iznenađen te sam i uzeo HB. Nisam odavno igrao fliper na kompu, a da sam uživao. Poslednji sam igrao neko đubre što je portovano sa Wiija na PC i staro je ~7 godina, tako da mi je ovo bilo baš prijatno osveženje. Šteta što nema više stolova/tabli u bandlu ali i ovih desetak je zahtevno samo tako, bar za sada.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

dobar je , samo fizika nije bas kako treba, ali moze se pegla lepo :)

 

edit: na ovom bundle starsu ima 4pack gauntlet za 23e(inace kosta 55e na steamu) pa ako neko hoce da uzmemo po pola, meni trebaju dve kopije.

 

Zainteresovan sam ja, mogu da ti uplatim na ziro rachun za te 2 kopije. Javi na pm shta odluchish.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...