Jump to content

Online kupovina igara


Slađan

Recommended Posts

Jesu popularne kliknpoint avanture danas ili ih vise ne prave jer idioti ne bi prosli prvu zagonetku? Opikah krajem godine broken svord i bas mi je lego pa bi moglo isto tako ili nesto poput amnezije/zorka.. 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, FATA said:

Jesu popularne kliknpoint avanture danas ili ih vise ne prave jer idioti ne bi prosli prvu zagonetku? Opikah krajem godine broken svord i bas mi je lego pa bi moglo isto tako ili nesto poput amnezije/zorka.. 

Preporuka za Cayne ako nisi igrao

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Top, bacicu oko kad se vrnem kuci. Cayne deluje zanimljivo iz gejmpleja a kapiram da ni ostrvo majmuna ne moze biti lose! 

16 hours ago, Lucky said:

nisu popularne ali se prave 🙂

isto kao i potezne strategije i još par tih kategorija.

posebno indie studiji imaju avantura.

Potezne mi bas ne prijaju, ne razumem kako iko moze to da igra xd 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

On 2/7/2024 at 11:50 AM, FATA said:

Potezne mi bas ne prijaju, ne razumem kako iko moze to da igra xd 

pa brate, imaš strategiju ali nemaš pritisak reakcije itd. sedneš, gledaš, osmotriš, proceniš... ima nečega u tome.

ja sam doduše tu uvek više voleo tipa xcom itd u odnosu na "velike" potezne strategije.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

pa brate, imaš strategiju ali nemaš pritisak reakcije itd. sedneš, gledaš, osmotriš, proceniš... ima nečega u tome.

ja sam doduše tu uvek više voleo tipa xcom itd u odnosu na "velike" potezne strategije.

Mene bas ne radi, ne vidim nikakvu car niti skil u tome. Treba samo da ne budes retard i da imas brdo slobodnog vremena 🙂

Taj xcom koji si pomenuo sam skinuo na epiku bilo skoro za dz. Vise idu animacije i tekst nego sto se igra pa sam je istog momenta izbrisao! 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, FATA said:

Taj xcom koji si pomenuo sam skinuo na epiku bilo skoro za dz. Vise idu animacije i tekst nego sto se igra pa sam je istog momenta izbrisao! 

 

xcom je specifičan i mora da te vozi ceo taj koncept te igre, posebno ako si je igrao devedesetih. nije za svakoga.

a tradicionalne potezne mislim da se ljudi lože i zbog te cele priče masovnih okršaja velikih brojeva jedinica i tako.

naravno, hajde da kažemo da ih je vreme malo pregazilo jer su bile nešto poput "evo prebacili smo board igru na kompjuter" ali upravo i zbog te ekspanzije brzih grafički bogatih igara imaš sad cele nove kategorije "relaxing" žanrova.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...