Jump to content

StarWars - fully operational battlestation topic


SIN

Recommended Posts

8 hours ago, millanče said:

10/10 serija po meme potencijalu 🙂

 

možda su to uradili namerno, znaš ono kao i loša reklama je reklama?

pa onda svesno žrtvuju ovu nesretnu seriju za meme potencijal da bi održavali priču o star wars aktuelnom, do narednih blokbaster filmova ili neke druge serije itd!

tamo neko rek'o "e koliko para pržimo sa ovom glupom serijom?" - "aha, sto miliona dolara, kul, a koliko je always on kampanja na društvenim mrežama? aha, sto pedeset miliona. kul, neka ide serija" 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

možda su to uradili namerno, znaš ono kao i loša reklama je reklama?

pa onda svesno žrtvuju ovu nesretnu seriju za meme potencijal da bi održavali priču o star wars aktuelnom, do narednih blokbaster filmova ili neke druge serije itd!

tamo neko rek'o "e koliko para pržimo sa ovom glupom serijom?" - "aha, sto miliona dolara, kul, a koliko je always on kampanja na društvenim mrežama? aha, sto pedeset miliona. kul, neka ide serija" 🙂

180 miliona :D REPORTED! (verovatno više:D ), iliti jedan i po "Godzila -1" film po 30minutnoj epizodi ovog treša :D

Iskreno, mislim da je Dizni i pod njim Lucasfilm pun ljudi koji stvarno veruju da sa ovim rade nešto dobro, i šanse da će se na nivou Lucasfilma nešto skorije (naredneih 3-5 godina) menjati su praktčno nula, osim ako se nešto ekstrmeno ne desi, tipa kupi ih Mask :) Možda dobijemo pristojnu sezonu 2 Andora, koja bi trebalo da se dopadne svima nama desetoroma koji smo gledali Andor S01, i to je to :D 

Pravi SW film neće skoro, i kad dođe, biće o Rej, pisan i režiran od strane aktivista prvo, pa tek onda pisaca i režisera. To je neko trenutno stanje stvari u SW, nažalost. Marvel kao nešto pokušava da menja donekle kurs, otpušta i dovodi neke ljude i nada se uspehu Dedpula 3, ali Lucasfilm je prilično čvrsto zauzeo baš ovaj kurs.

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, millanče said:

Pravi SW film neće skoro, i kad dođe, biće o Rej, pisan i režiran od strane aktivista prvo, pa tek onda pisaca i režisera. To je neko trenutno stanje stvari u SW, nažalost. Marvel kao nešto pokušava da menja donekle kurs, otpušta i dovodi neke ljude i nada se uspehu Dedpula 3, ali Lucasfilm je prilično čvrsto zauzeo baš ovaj kurs.

znaš kako, sve si u pravu, ali moje iskustvo sa amerima je da na kraju dana ipak svako gleda "zelembaće" 🙂

teško da čak i oni koji misle da "sa ovim čine nešto dobro" mogu da prevagnu kada neko gleda chartove uspeha.

zato kažem da jedini način da nešto što radi u minusu može da prođe jeste da se podvodi pod nekih vid "ulaganja" - u imidž, u marketing, u CSR tj. dobrotvorne aktivnosti itd 🙂 ili ako su lizardmeni rekli da mora da ide ovako

 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Lucky said:

znaš kako, sve si u pravu, ali moje iskustvo sa amerima je da na kraju dana ipak svako gleda "zelembaće" 🙂

teško da čak i oni koji misle da "sa ovim čine nešto dobro" mogu da prevagnu kada neko gleda chartove uspeha.

zato kažem da jedini način da nešto što radi u minusu može da prođe jeste da se podvodi pod nekih vid "ulaganja" - u imidž, u marketing, u CSR tj. dobrotvorne aktivnosti itd 🙂 ili ako su lizardmeni rekli da mora da ide ovako

 

Lizardmeni koje pominješ mogu biti kompanije poput Blackrock, one daju kintu za čekanje diversiti boksova i The message. No videćemo na šta će sve izaći jednog dana, do tada neka teče burn :) 

 

 

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, millanče said:

Lizardmeni koje pominješ mogu biti kompanije poput Blackrock, one daju kintu za čekanje diversiti boksova i The message. No videćemo na šta će sve izaći jednog dana, do tada neka teče burn 🙂

 

pa da, na to i mislim, blackrock i ekipa ali su oni svakako samo front za lizardmene!

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

jao koliko je lose ovo

i ne, ne mislim lose je jer ima agendu ili sjebava lore  - prosto je bas lose sve a pri tom ima i agendu, gluma, dijalozi, zapleti ugh sve je bas prejadno

jedino vizuelno je bas dopadljivo, taj deo su bas solidno skockali u najvecem delu koliko sam mogao da pohvatam, cak i sami glumci vizuelno deluju ok, ali gluma je nepostojeca 

dakle odgledao sam e3 i e4... bogte koji epic fail... eno ga i na rotten-u Avg. Audience Score 14% lol

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...