Jump to content

normalne bokserice


Recommended Posts

uh matori prosle zime u h&m sam klincu kupio za fkin 8 eura odlicne zimske cizmice. Bilo je tolko jeftino da sam mu i odelce kupio :) A super roba

evo zena me nagovara u segedin da idemo, kao maloj ovo ono da kupimo, pa mi malo malo salje fotke na poslovni mail sa decijom garderobom :|

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ариље веш. мало су скупље, али су квалитетније од ових са бувљака. и уз тело су, нису ове ландара пишора варијанта.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Te Segedin "ture" se mahom svedu na Arkad (HU Delta/Usce) ribe i debili vriste za H&M robom pa ih drugo ni ne zanima. Ako ste se vec iscimali do Segedina idite u Budimpestu.

Znam da je +2h, ali Segedin je toliko preplavljen da su poceli vestacki da dizu cene, pogotovo tehnike, pa razlike idu i do 50e za potpuno istu jebenu stvar.

Mislim znam da ljudi na RUR-u nisu genericki shoperi, internet je tu, ali ipak treba znati.

- Vinjetu kupite na madjarskoj strani, na nasoj je skuplja. (samo ako idete do Budimpešte, do Segedina se ništa ne plaća)

- Nije ista stopa za sve, tehnika ima jednu stopu, hrana drugu, odeca trecu itd ...

- Idite preko Kelebije.

- Redovi za overu obrazaca za povrat poreza su ogromni (manji nocu) pripremite se ako povedete dete isl. (najbolje se vracati subotom,nedeljom uvece)

- Ako vozite tuđe auto napravite ovlašćenje.

- Izbegavajte da placate zeninom/maminom/necijom karticom, zbog haosa u njihovom sistemu. Moze, ali imaju neku glupu i komplikovanu proceduru.

Ime na pasosu = Ime na kartici najbolja kombinacija.

- Ne nasedajte na "popunjavanje AFA zahteva kosta 5/10e po prodavnicama". Zapretite policijom ako su bezobrazni (a cesto jesu).

- Oko 22h, ima voz nazad iz Budimpeste za Beograd (mislim da je 13e za studente 20-25e za ostale).

- Nema IKEA u Segedinu. (Budimpesta only)

p.s Voz je najpametniji.

Ako nekom nesto treba nek pita jbg, ne pada mi sve na pamet.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

LoL imam iste ovakve , i poprilicno su udobne ,nije kurcenje, imam i ralph lauren slicne (kupljene u americi za 18$ , 3 komada nisam burzuj ) ali iskreno one smog uske rastegljive iz new yorkera su mi ultra mega najudobnije ikada , inb4 nije mi ko kikiriki naprotiv HEHE.

i ja imam brdo tih rl, ali su od nekog tankog materijala pa se vecina pocepala izmedju nogu. najbolja iskustva sto se tice bokserica su mi bjorn borg, skuplje su, ali neunistive.

Link to comment
Share on other sites

mene je usralo da sam zabo u Stokholmu u aprilu za 25 jura pakovanje od tri komada,inace su 30e dva komada,toliko su carske da ne moras da guras ruke u cega da proveris da li ti smrdi kita,sve je isto kao kad se istusiras :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

retardi su oboje, on je trebo da iskulira i joj ne odgovara ništa posle njenog "Hvala vam na odgovoru...". Ili da odgovori lepo, sa rečenicom tipa "Hvala Vama na interesovanju, ukoliko imate još neka pitanja ili nedoumice, stojimo Vam na raspolaganju. Srdačan pozdrav" , što bi je verovatno dodatno iznerviralo :)

Link to comment
Share on other sites

Лако је теби да се соколиш, имао си искуство хиљада хејт мејлова, овом типу је ово вероватно прво искуство незадовољне потенцијалне муштерије :tf:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...