Jump to content

iPhone 5 misljenja


Majstor bora

Recommended Posts

koliko sam ja skontao, veći je ekran (mada nisam skontao da li su menjali rezoluciju, verovatno ne), lakši je, ima novi konektor i podržava LTE.

opet ništa revolucionarno ali lepo upakovano, imaju najjači brend na svetu i to je to.

mislim, oni su uspeli da ubede ljude da su napravili revoluciju sa ekranom od 4 inča, pa jebo te :)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

jeste veća rezolucija, i sad na desktop može da stane jedan red ikonica više [roflmao]

s druge strane, sa industrijskim dizajnom su sabili, crni iphone izgleda prebrutalno. kažu da je i kvalitet izrade neverovatan.

Link to comment
Share on other sites

jeste, stvarno je jako jako kvalitetan uredjaj, jako lep i ios je odlican. sad koliko je inteligentno dati 600 eura za mobilni, mimo je teme :)

definitivno je iphone kvalitetniji po izradi od konkurencije, ali ono, po meni je bolje kupiti najjeftiniji fon za telefoniranje i 7 incni tablet sa gprs i gps za zezanciju :)

super je iphone, ali syptvarno je preskup ( kao i odgovarajuci androidi)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ne znam, imam ios, imam android, isti kurac kad se naviknes. no moram priznati da je ios objektivno kad se sve pogleda, bolji

ja cim upalim telefon, na startnom ekranu imam i vreme, i temperaturu, plus prognosu, plus vidzete za on/off blututha, wi-fi, pojacavanje brightness-a itd....a mogao bih da ima josh stosta na ostalim ekranima. iOS na ipadu je red inertnih ikonica

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

sve to može da stane u notifikacije igi

odličan dizajn, izrada, veći ekran, dimenzije, veliki plus od mene, prvi iphone koji ću razmotriti za kupovinu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam navikao da radim gomilu nestandardnih stvari sa androidom i iOS tu jednostavno ne bi imao šta da traži. ako su ti potrebe nešto što je apple predvideo, onda ćeš svakako najbolje proći sa njihovim proizvodima, al ako hoćeš jednu stvar "izvan kutije", najebo si.

a mislim da je i pera istripovao i da nije iOS za njega :D

Link to comment
Share on other sites

Po meni su uradili tacno sto im je trebalo. Imaju najprodavaniji proizvod na svetu, samo su ga malo dosminkali. Razlika je ista kao npr Samsung Galaxy S2 i S3, sustinski oba telefona rade isto samo je ovaj drugi malo veci i lepsi, dakle evolucija proizvoda koji se vec pokazao kao dobar.

Po mojoj logici su mogli da idu na ekran od bar 4.3", malo mi 4" opet deluje malo, pogotovu sto je za flagship Androide sada vec standard 4.7". Inace moram da podsetim na to kako je Apple odgovorio na SGS2 i zasto je 4s i dalje imao ekran od samo 3.5" :)

iphone-4s-galaxy-s2-screen-size.jpg

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

pa kakav je ovo dizajn jbt lol :)

meni je presmesna cela prica koja se prodaje oko iphona

prvo je bilo da je 3,5" savrsenstvo od velicine za ekran da je totalno nepotreban veci ekran kao sto svi ostali pricaju - i onda povecaju ekran

pa onda pricaju da je tezina veoma bitna, da je to extra feature - i onda smanje tezinu kao ludilo wow sada je laksi 40% !!

i onda specijalan feature - panorama fotkanje ! wohooo

i tako u krug spinuju price sa novim generacijama a usput ubace feature koji postoji 10 godina kao nesto jedinstveno u svetu telefona... ja im nikada vise necu dati pare

  • Upvote (+1) 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam navikao da radim gomilu nestandardnih stvari sa androidom i iOS tu jednostavno ne bi imao šta da traži. ako su ti potrebe nešto što je apple predvideo, onda ćeš svakako najbolje proći sa njihovim proizvodima, al ako hoćeš jednu stvar "izvan kutije", najebo si.

a mislim da je i pera istripovao i da nije iOS za njega :D

Pera je od decembra pa do avgusta imao 4ku kao službeni telefon, i ima stvari koje iOS radi bolje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam navikao da radim gomilu nestandardnih stvari sa androidom i iOS tu jednostavno ne bi imao šta da traži. ako su ti potrebe nešto što je apple predvideo, onda ćeš svakako najbolje proći sa njihovim proizvodima, al ako hoćeš jednu stvar "izvan kutije", najebo si.

jos nisam nasao stvar koja mi je trebala i da sam je video npr na Androidu i da nisam uspeo da je namestim na iOS

Osim widgeta oko kojih je ceo Androidov UI koncipiran, ne vidim neki dodatni feature koji taj OS ima.

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

ja sam navikao da radim gomilu nestandardnih stvari sa androidom i iOS tu jednostavno ne bi imao šta da traži. ako su ti potrebe nešto što je apple predvideo, onda ćeš svakako najbolje proći sa njihovim proizvodima, al ako hoćeš jednu stvar "izvan kutije", najebo si.

a mislim da je i pera istripovao i da nije iOS za njega :D

ovo oko toga da ne moze nista van kutije...slobodno svrni da vidis kako radim sa ipadom i u sta sam ga pretvorio ;)

sve se moze, al je pitanje cemu to :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...