Jump to content

iPhone 5 misljenja


Majstor bora

Recommended Posts

Al ovi komentari na b92

Nista posebno Xperia SL ga po svim parametrima jede za dorucak :)

(Kain, 13. septembar 2012 11:09)

Sto se tice iOSa mnogo je bolje koncipiran i jednostavno bolje upakovan, radi brze i sve je instant sto nije slucaj kao kod Androida, posedujem i iPhone i ovaj SGS2, Android je prilicno dobar ima sve ali je nekako brljavo napravljen, bar ovaj default rom koji sam dobio uz telefon, neretko mi se desava da kliknem broj da zovem i onda on stoji po 2 sekunde dok ne krene sa pozivanjem broja.

Na iPhonu mi se na primer to nikad nije dogodilo mada sam cuo da drugima jeste tako da ne znam.

Link to comment
Share on other sites

i šta ćeš da radiš kad izađe iOS6, igore? :D

da ostanem na 5.x dok ne izadje jb. a verovatno necu ni upgradeovati, jer mi je jedna od vecih zabava da putujem po evropi google mapama :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

sve to može da stane u notifikacije igi

odličan dizajn, izrada, veći ekran, dimenzije, veliki plus od mene, prvi iphone koji ću razmotriti za kupovinu

pa to znachi da moram da odem do vrha i povuchem notifikacije...a koliko vidim to su i dalje samo tekstualne notifikacije, bez mogucnosti da se tu uguraju i opcije za smanjivanje brightness-a itd

idi na mycolorscreen.com pa cesh videti razliku izmedju androida i iosa

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

molim te mi ti igi pokaži razliku, pošto sam tek skoro kupio Android i nisam video nijedan telefon sa Androidom do sad :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

molim te mi ti igi pokaži razliku, pošto sam tek skoro kupio Android i nisam video nijedan telefon sa Androidom do sad :)

znam da nisi kupio juche android, ali upravo mi je zbog toga suludo poredjenje ios-a i androida. jedina prednost ios-a koju ja vidim jeste na tabletu, jer za android postoji mnogo manji broj aplikacija koje su optimizovane za tablete. Kad god radim nesto u ios-u imam osecaj da me Stiv Dzobs konstanto udara po prstima i govori "Ne radi se to tako, ja znam kako treba"

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

na 2g mislim da najvise sto mozes da poteras je iOS 3.x , na cemu ti nece raditi pola novijeg softvera na zalost. Ali ako se malo potrudis mocices da koristis neke starije verzije koje su poprilicno funkcionalne.

Dobro barem necemu da sluzi :) posto nisam nesto pametan u vezi aplikacija i slicno vezano za iphone cimacu te kad mi bude trebala pomoc oko app da mi napises sta treba imati na njemu :)

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

@igi:

Jednostavno, ja ne ubeđujem ikoga da kupi jedno ili drugo, i jedan i drugi sistem imaju svoje dobre i loše strane.

Mene nervira baterija na Androidu sa 3G i celodnevnim pushom sa dva Exchange naloga i dva GMaila, to iOS i iPhone (u mom slučaju četvorka) bolje rade i baterija traje duže (dokazao u praksi, ista setovanja na oba, isto korišćenje i oko 45 min priče dnevno) i to je jedan od razloga zašto ja razmatram iPhone 5. Falio mi je veći ekran, to su ispravili, dizajn i izradu imaju bolju od svih, ostalo su sitnice kod svake platforme koje su nebitne u odnosu na ostatak specifikacija i utiska

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

^upravo ovo, baterija- cije mi trajanje jako smeta na sgs2 iako sve radim da je produzim, dizajn koji je dosta kvalitetniji, estetski mnogo lepsi telefon, ova velicina ekrana moze da prodje mada bih vise voleo da je za 0.2 inca veci. imam lepo iskustvo sa apple-ovim proizvodima, par puta cackao burazerovu cetvorku, a imao sam i ipad2 i samsung galaxy tab s2 i ipad mi je neuporedivo bolji. Nadam se da ce jailbreak uskoro biti dostupan, ali cu sacekati neko vreme dok ne opadne cena za nekih 200 evra za sim free modele.

Link to comment
Share on other sites

@igi:

Jednostavno, ja ne ubeđujem ikoga da kupi jedno ili drugo, i jedan i drugi sistem imaju svoje dobre i loše strane.

Mene nervira baterija na Androidu sa 3G i celodnevnim pushom sa dva Exchange naloga i dva GMaila, to iOS i iPhone (u mom slučaju četvorka) bolje rade i baterija traje duže (dokazao u praksi, ista setovanja na oba, isto korišćenje i oko 45 min priče dnevno) i to je jedan od razloga zašto ja razmatram iPhone 5. Falio mi je veći ekran, to su ispravili, dizajn i izradu imaju bolju od svih, ostalo su sitnice kod svake platforme koje su nebitne u odnosu na ostatak specifikacija i utiska

za bateriju ne sporim jer ne pricham o velichini baterije, nego o mogucnostima koje pruzha operativni sistem. I te priche o trajanju baterije treba uzeti samo ako se porede Nexus telefoni (dakle bez, manje vishe, nepotrebnih skinova poput Sense ili TouchWiz koji neizbezhno dodatno muzu bateriju)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

200e će da košta 2019.

dei, kad si se dotakao okretanja brojeva, na androidu klikneš na dialer koji je stalno na ekranu, i kreneš da kucaš ime osobe koju pozivaš T9 standardom. koliko je ovo koraka na iOS-u? :D

Link to comment
Share on other sites

^upravo ovo, baterija- cije mi trajanje jako smeta na sgs2 iako sve radim da je produzim, dizajn koji je dosta kvalitetniji, estetski mnogo lepsi telefon, ova velicina ekrana moze da prodje mada bih vise voleo da je za 0.2 inca veci. imam lepo iskustvo sa apple-ovim proizvodima, par puta cackao burazerovu cetvorku, a imao sam i ipad2 i samsung galaxy tab s2 i ipad mi je neuporedivo bolji. Nadam se da ce jailbreak uskoro biti dostupan, ali cu sacekati neko vreme dok ne opadne cena za nekih 200 evra za sim free modele.

nacekaces se

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...