Jump to content

Turisticka poseta Beogradu (i jos par pitanja)


Recommended Posts

E ne znam da li je kasno , ali ja sam morao da budem guide drugarici iz Londona pre 2 meseca a ni ja nisam iz Beograda , i kao sto je Ivan_ napisao na prvoj strani, otkinula je na kombinaciju kafana "So i Biber" ( ispod Brankovog mosta sa leve strane kada se krene ka Uscu ) i na splav Povetarac ( pun stranaca je bio te dve veceri ), e da i na Fantu shokatu :D

Link to comment
Share on other sites

Пошто кад види колики сте цигани, као они са Кустуричиних филмова које је гледала преко, има да дозволи Сјекири да је још више поцепа између ногу 0/

ХИЈАО ЈЕБИ БРЕ!

[|)]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Пошто кад види колики сте цигани, као они са Кустуричиних филмова које је гледала преко, има да дозволи Сјекири да је још више поцепа између ногу 0/

ХИЈАО ЈЕБИ БРЕ!

[|)]

JEBAĆE KA MOTORNA PILA HAE
Link to comment
Share on other sites

Пошто кад види колики сте цигани, као они са Кустуричиних филмова које је гледала преко, има да дозволи Сјекири да је још више поцепа између ногу \0/

ХИЈАО ЈЕБИ БРЕ!

[|)]

srescemo se mi uzivo, kad tad

Link to comment
Share on other sites

Čudi me da niste krenuli u deo priče oko toga šta možda treba da vidi, tipa Hram i tako to, već mahom samo gde da izađe da jede i da đuska ... ako je bilo a ja prevideo, sorry.

Inače, hotel Slavija onaj prvi visoki (ne znam nikad jel to 1 ili 2) ima neverovatno jeftine sobe a ne raspada se toliko. Sa uključenim doručkom je mislim 30e što je relativno ok cena za hotel koji je ipak u samom centru i povezan jednom ulicom sa svim bitnim stvarima.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...