Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Drugovi moji... Nije za brag, ali jeste za brag.

Ovde sam upoznao jedan totalno kul par iz Australije, dok sam jos blejao u domu. Posebno kul kod tog para je bilo sto je to bila najbolja picka sto sam ja ikad video. I sad, njen djecko se vratio u Australiju pre nedelju dana, a mi staro drustvo iz doma smo izasli u grad. Duga prica ukratko, inb4 jesam, i upravo je otisla kuci!

Osecao bih se lose da sam to uradio iz hira, posebno zato sto je lik bio mega car, ali ono, ona je toliko dobra da ja nemam reci...

Eto, sad sam se ispovedio pa mi je lakse! Plus sam se pohvalio, sto je isto plus.

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Drugovi moji... Nije za brag, ali jeste za brag.

Ovde sam upoznao jedan totalno kul par iz Australije, dok sam jos blejao u domu. Posebno kul kod tog para je bilo sto je to bila najbolja picka sto sam ja ikad video. I sad, njen djecko se vratio u Australiju pre nedelju dana, a mi staro drustvo iz doma smo izasli u grad. Duga prica ukratko, inb4 jesam, i upravo je otisla kuci!

Osecao bih se lose da sam to uradio iz hira, posebno zato sto je lik bio mega car, ali ono, ona je toliko dobra da ja nemam reci...

Eto, sad sam se ispovedio pa mi je lakse! Plus sam se pohvalio, sto je isto plus.

in b ozbiljno, vidis ja to NIKAD (pazi nikad) ne bih uradio.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Drugovi moji... Nije za brag, ali jeste za brag.

Ovde sam upoznao jedan totalno kul par iz Australije, dok sam jos blejao u domu. Posebno kul kod tog para je bilo sto je to bila najbolja picka sto sam ja ikad video. I sad, njen djecko se vratio u Australiju pre nedelju dana, a mi staro drustvo iz doma smo izasli u grad. Duga prica ukratko, inb4 jesam, i upravo je otisla kuci!

Osecao bih se lose da sam to uradio iz hira, posebno zato sto je lik bio mega car, ali ono, ona je toliko dobra da ja nemam reci...

Eto, sad sam se ispovedio pa mi je lakse! Plus sam se pohvalio, sto je isto plus.

разумем те што се лоше осећаш. и треба.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

šta nije uredu sa ovim ljudima

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

good guy voodoo, dao mi igru na steamu!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Гуд гај Вуду, спријатељио ме на стиму, али он не зна да ја презирем стимове и трипове:) Али волим њега:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Koji ste cudaci. Pa samo se stavite u njihovu sitaciju. Jesu ljudi uzivali? Jesu. Jesu se dobro zezali? Jesu. Jesu upoznali gomilu nekih drugih kul ljudi? Jesu. Mislim ono, hiljade ljudi skace uz pesmu, druzi se, komunicira itd, HOW WRONG CAN THAT BE? A pogotovo matorci jebote, pa kad su ti ljudi zadnji put skakutali i zezali se sa omladinom.

Лол, чудна је ова Дулио верзија тебе. :)) Мислим кул је што доживљаваш неку промену, ал форсираш некад. Све што си рекао стоји. Али, такође, ради се о томе да су људи стали ту да играју и да се глупирају да би фазон добили БЕСПЛТНУ мајцу телеграф.рс или нешто томе слично. Ни то само по себи није лоше, али принцип који стоји иза свега, који овде није у првом плану, али је присутан - да људи губе достојанство због мајце, неког ситног новца и сличног - је погубан и осликава колико смо у курцу.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...