Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Е де си Леду, ево поновићу ти да је тир 10 Јапански бетлшип у ВоБу јамато:)

Значи, планирај нов комп за неких пола године-годину!

ko, sta, gde, kako, link bre! potpuno sam ispao iz te wot/wow/wob price, sta je aktuelno sad, ne vidim da su aktivni nesto oni wot i wow topici

btw, nije trebalo da mi kazes za yamato, sad necu moci da spavam!:D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Немам линк (више), у сваком случају, Јамато је десети тиер јапански бетлшип, уз Н13, Ајова и Монтана су амерски, даље не знам...

Ја се активиро у тенковима пре типа метар дана, па пратим... Имао сам алфу за авионе, али ми је срање игра, ништа ми се не свиђа (нити ми ради лепо). Али објективно причам, капирам да неће имати ни петину играча од ВоТовог броја. Међутим, ВоБ (преименован у Врлд оф ВорШипс) се изгледа чека са више елана међ комуном. Мислим да ће скоро да крене алфа пријављивање где ће најактивнији авион ликови имати примат (ту сам најебо јер сам одиграо типа две текме у ВоВПу, има да ме шкартирају само тако, ем добио алфу, ем провео у њој два минута).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

bio bih veoma zahvalan ako bi neko mogao da mi preporuci neki sajt sa idejama i preporukama za uredjenje stana etc.

unapred hvala

ma samo guglaj nesto tipa "interior design", naleteces na 20tak sajtova, a lite varjanta je da isto to searchujes u images sekciji na guglu, slike govore dovoljno ako znas sta hoces :)

In other news...

253048_360212590724492_20563456_n.jpg

Edited by fatboy
  • Upvote (+1) 1

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Gde si kupio stan? Je l' jos imas onih 15 robova na stovaristu gradjevinskog materijala?

lol ja kupio stan, jesi li ti lud? onako pitam :)

@fatboy

gledao sam tako nesto, pa sam hteo da proverim ima li nekih 'strucnjaka' u tom domenu kao sto je brat istok za interweb

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...