Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

moram da pohvalim onaj giros sto je grba pricao (na uglu dr. ivana ribara i jurija gagarina)

oduvao sam se za 360 dinara, giros od 400g i POMFRI (giros 260 i pomfrit 100), do jaja je bas, ne stekaju se, stvarno swe poxwale

rade i dostave, za porudzbine vece od 500 kinti

samo da se ne iskvare i gg

  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

moram da pohvalim onaj giros sto je grba pricao (na uglu dr. ivana ribara i jurija gagarina)

oduvao sam se za 360 dinara, giros od 400g i POMFRI (giros 260 i pomfrit 100), do jaja je bas, ne stekaju se, stvarno swe poxwale

rade i dostave, za porudzbine vece od 500 kinti

samo da se ne iskvare i gg

Da da ! Sad treba jesti dok su novi posle krecu da smanjuju porcije :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ovaj astora izgleda bas drug :D

osam godina braka, zena sada ima 24 znaci da ste se uzeli kada je imala 16 (JAO KOJI SAM MATEMATICAR JEBOTE), koliko si ti imao?

gg za hrabrost!

24 godine batice..a sad pune 32 godine (al' sam mator jebote ;o( ..) ...Cerka ce napuniti 7 godina 31 oktobra a sin napunio 5 godina 27 avgusta :)

Dobro jutro drugari inace :)

BIla dobra noc,samo me glava sada boli ubija..Isao na indeks kod Maje u Hadzi Ruvimovoj ..blizu sajma..Indeks sabija a danas moram da cuvam decu posto zena radi drugu smenu..Nema veze,izdrzacu do veceras pa bracna obaveza i spavanje o/ o/:)

Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

Неје лош гирос ни тамо у пирамиди на ћошку ка Сави.

Ako mislis tamo gde je picerija i onaj Bruce Lee - taj giros je ok, ali je to kockanje da li ces preziveti salmonelu i trihinelozu.... To mesto tu (pre nego sto ga je kupila pekara Milos) se zvalo Stella, mi smo ga zvali Trovacica.

Link to comment
Share on other sites

Нем појма, ја јео двапут и у принципу сам се пријатно изненадио, има оно мекано масно месце, то је царски за гирос:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Koje sranje je ovaj novi zakon za voznju.

Poceh pre par nedelja da vozim casove, planiram da zavrsim casove do kraja novembra ali ako ne polozim do 25 januara, iako imam sve odvozene casove moracu da placam novu voznju, po novom zakonu i triput skuplju. Iako ne verujem da ce to da se realizuje jer tako pricaju godinama vec o novom zakonu mada mi se ovaj put cini kao da su ozbiljniji. Aj da kazemo da im je razlog za povecanje broja casova bio zbog sigurnosnih razloga, ali sigurno uz cenu od oko 90.000 ce postici samo da 50% vise ljudi kupuje lazne dozvole.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...