Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Лол види стварно нема за минус ахахаха па шта је ово лол

Мислим, наравно да нисам хтео да ти дам минус на нормалан пост, ал сам видео да не мере, због Калијевог поста ахахахаха

Па људи браћо, па битније је да администрација има ''реп бар'' него обични чланови:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

tiEw1.giftiEw1.giftiEw1.gif

JEBI ONE ŠTO GOTIVE LETO, JE BI

i glupe grobare naravno, poz za Stanka!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

I HOĆEMO!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

+1 za jesen, al se plašim da je nećemo imati, nego samo neko miholjsko leto od 20+ i onda preko noći kiša i +5

Nemoj da kukas kad dodje zima i kad bude - 25 da ti je hladno i da jedva cekas da dodje leto :D

matori, ja sam na -25 srećan ko svinja u blatu, potraži postove od zimus ako ne veruješ :D

Link to comment
Share on other sites

+1 za jesen, al se plašim da je nećemo imati, nego samo neko miholjsko leto od 20+ i onda preko noći kiša i +5

matori, ja sam na -25 srećan ko svinja u blatu, potraži postove od zimus ako ne veruješ :D

hahahahahah ..Evo ti 18 stepeni stize vec prekosutra,mislim da smo ga na'ebali ovu zimu i proslo leto je bilo prevruce a zima nas je pokosila,plasm se da ce ova zima biti jos gora..Sto se mene licno tice idealna temperatura za mene je do 24 stepeni..Necu da trazim verujem ti ali ovo "svinja u blatu" je win of the day hahahahahahahhhhaha <3 :)

Link to comment
Share on other sites

Добро Иване, капирам да ти је 40 степени лол, ал 20, сад се већ јогуниш:)

Иначе, јел зна неко у којој/каквој месари могу да се купе они као подметачи за стакло? Рецимо, имам сто у трпезарији и набацио сам стакло преко њега и онда кад пазариш стакло добијеш типа осам малих округлих пљоснатих гумица да рокнеш испод да распоредиш притисак (пошто ноге од стола ако су типа пола милиметра више/ниже, могу да праве проблем и да пукне стакло). Е сад, ја сам добио црне, а сто је бео, па јел има негде да се купи то срање? Мислим, капирам да то чак није ни ''гумица за стакло на столу'' као артикал него ко зна шта...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Да, да, па кад се навикнемо на то, следећи степен је да ти смета, за пет година ћеш да идеш около и хејтујеш што је само седам испод нуле, а не шездесет и људима ће то бити нормално!:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Да, да, па кад се навикнемо на то, следећи степен је да ти смета, за пет година ћеш да идеш около и хејтујеш што је само седам испод нуле, а не шездесет и људима ће то бити нормално!:)

Nisi svestan kako cu da ga istrolujem kad bude kukao na zimu sto je previse hladno ijao :)..Ubedjen sam da ce kukati :D

Link to comment
Share on other sites

+1 za jesen, al se plašim da je nećemo imati, nego samo neko miholjsko leto od 20+ i onda preko noći kiša i +5

kao jebene prosle godine, jednog dana sam pre podne izasao u majici i sorcu i kuvao se, a popodne je pocela zima i to je bilo to

@astora

prekratko si ovde :)

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...