Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Брате Трупере, па ја се дружим са челама већ нека два месеца и царски ми је, знаш како готивно гребуцкају кад је тишина ноћу:) Осе су смор, ал ове челе су цар, прво сам тео да их порокам, сад сам их некако зготивио (мада ћу морати некад да их порокам, јебига). Једино што не сме прозор да се отвори јер онда улећу у гајбу, јебига, глупе су, не контају да им не треба то унутра, тј. вероватно не контају ни да је унутра - унутра:)

И смор је што не ради више ролетна од меда, ал има да исхарвестујем једном, пошто је рој солидан, капирам да ће бити доста:)

Рупе смори или селотејпом, што си урадио, или тутни нешто у њих, нису оне супермени. Зид неће прогристи, то што оне крцкају, капирам да је стиропор:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

@dulio

haha, ali bukvalno cujem kako stružu zid kad legnem u krevet ... ffs ... ništa dule ako oš mogu da te iscimam prekosutra kad se iseljavam da isharvestuješ med i od ovih osa, ako su od te sorte koje štekaju med, pošto koliko sam skapirao većina hasa neke druge insekte.

@ivan

za sad cu ici bahato kolima dok ima mesta za parking na poslu tj dok ne izvale da zivim 500m odatle :)

Link to comment
Share on other sites

Јок, не харвестују осе мед:)

Он а мор сиријус ноут, пробај да изгуглаш или да сазнаш фонтеле од пчеларског друштва или како се већ зову, имају број за интервенције, ја мислим. Бар су имали ту службу која долази на гајбу, то је било екстра актуелно летос јер је типа сваки дан десеторо ролетни по Београду добило челе:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Тешко да ће да их спаси, чак и ако зовеш ликове, мислим да их порокају... Једино да их усисају некако, а да преживе или нешто у том фазону, али да они приступе ролетни, скидају плочу, па онда стрпају кошницу у неке вреће и лове гомилу пчела соби, то ми не делује претерано реално:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Secam se davno jos kada su se kod mene u roletni navatale pcele. I to je bi dosta velik pcelinjak. Keva ih prvo poprskala necim i onda like a boss lopatom i metlom izvadila kosnicu.

@topik

Igrao basket skoro cetri sata i onda uzo da gledam na youtubu par epizoda Through the Wormwhole. Mnogo gotivne teorije imaju pojedini naucnici . Morgan Freeman car kao i ceo dokunentarac

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Амер у ситне сате постује ;)

Доза РУР-а пред кунт. Овери "BBC Invisible World", ако ниси. Ричард Хамонд из Топ гира води. Занимљиво је. А ја и нисам видео лош документарац од BBC-a.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Овај Рев мора да живи у некој старој аристократској згради, чим су му плафони високи ко сала за физичко : ) колико су то прејаки станови мајко мила.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Овај Рев мора да живи у некој старој аристократској згради, чим су му плафони високи ко сала за физичко : ) колико су то прејаки станови мајко мила.

А чињеница да су стари преко 50 година? (:

Link to comment
Share on other sites

pre pedeset godina je bio komunizam i građeni su golubarnici po novom beogradu

А ја и нисам видео лош документарац од BBC-a.

svi istorijski su im govno, jednostrana propaganda, i tu ne mislim samo na ove koji se tiču nas, nego na sve koji se tiču engleza. :) uvek su englezi ispali carevi, a to što su im ropstvo i eksploatacija izgradili zemlju se ne važi.

Link to comment
Share on other sites

Bice zanimljivo ljubiteljima letenja.

http://www.flightradar24.com/

jedan forumaš im je radio android app btw!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ček, prvo mora da preračuna koliko njegovih par sati baktanja sa pčelarima vredi :)

braća RURovci počinju da me znaju bolje od rođene majke :)

@wasp situation:

odlučio sam da spavam u dnevnoj sobi još dva dana jer se stvarno selim ove nedelje. Preneću gazdarici problem pa nek se ona bakće sa greenpeace-om i osama.

Link to comment
Share on other sites

Овај Рев мора да живи у некој старој аристократској згради, чим су му плафони високи ко сала за физичко : ) колико су то прејаки станови мајко мила.

U dnevnu sobu ulazi na dvokrilna vrata! Nek te jedu komarci djubre burzujsko :0

Sto ne pitas mene za komarce znas da vodim bitku vec godinama, odmah bi ti rekao da ne kupujes te lampe to samo muve moze da zajebe komarci su lukavi ko lisice! Najbolje resenje je da zamandalis sobu i upalis ili one raid tablete ili tecnost na sat dva pred spavanje. Nece ih verovatno sve pobiti ali od toga su dezorjentisani i ne mogu da te pronadju da se hrane tvojom plavom aristokratskom krvlju!

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

Ovo je neka haj tek lampa, cak ni burzuj kakav je ovaj rev si ne moze priumciti tako nesto, ne?

Ove obicne lampe mame kolko znam samo uz pomoc svetla, dok ova pise da koristi ugljen dioksid kao mamac, a kolko znam komarci se tako orijentisu da nas pronadju u mraku.

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

Чек, јел то оно што их рокне струјом ил чиме већ? Лол бре, па знаш како се чује тај електрокјушн:) Ми смо једном блејали у кафићу и било је то на нека два метра од нас и оно, на крају смо завршили блеју раније, уопште није тихо и тотално је у КРЦ фазону, оно, у пола реченице застанеш јер те прекинуо звук својом јачином и експлозивношћи. И онда, ако има пуно инсеката, тек је онда журка, ко да ти неко прави кокице поред главе, само без кокица:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...