Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Potesko je drzati put koji si zacrtao bez da sumnjas u njegovu ispravnost. Pogotovo ako je jasno da ces plodove ubrati tek za kojih 3-4 godine, naravno ako ispadnes u pravu i to stvarno jeste bio pravi put.

Jebeni depra dan i sive misli.

I da, odlican novi 1955 burger u McDonaldsu, bas sam se prijatno iznenadio, retka situacija gde sam poremetio svoj regularni "big mac, 2x double cheese + fries" combo radi probavanja nekog "sezonskog" sendvica.

Link to comment
Share on other sites

Planiram veceras da posetim Astronomski centar u Novom Sadu na Petrovaradinskoj Tvrdjavi..bice dobar event veceras negde iza ponoci...Ocekuje se prolazak dva izuzetno velika Asteroida od koji je jedan velicine zgrade od 14 spratova koji uz odgovarajucu brzinu i ugao moze da napravi prilicno veliko sranje koje moze da se meri istrebljenjem..Proci ce na bezbednoj udaljenosti ali zelim da propratim taj momenat..Svakako radim sutra ujutro pa bih dremnuo par sati u stanici nakon eventa..Ako nista otici cu do drugara pa da zapratimo zajedno..Inace zelim da kupim sebi jedno teleskopce da mogu i ja da pratim sve to bez da se maltretiram odvlaceci se svuda okolo :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...