Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Za litar rakije znam jednog koji pravi cuda...ali nije u NS :(

Inace, vozikam Mihajla u kolicima po kraju veceras oko pola 8, kad na zemlji sede dvojica klinaca od 17-18g, gledam sta rade, kad oni izvadili "alat" i bodu se u venu iglama..prvo sok, posle toga strah...dokle smo dosli...

Kad smo vec kod narkomanije, xyzal 2 x dnevno...jebem ti ambroziju :(

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Bejah poslom u Beloj Palanci i Pirotu, pa u povratku prenocio kod tetke u Nishu. A mislio sam da je u Chachku sranje, tuga jebena kako je dole. ;/

bela palanka, pirot, vranje, vladičin han, surdulica, dimitrovgrad... ne zna se gde je tužnije :(

stvarno možeš sve to da pojedeš ? :o

ja vala u mekdonaldsu mogu opušteno tri velika sendviča da sašijem, uz pomfrit i kocu naravno, ali se nekako zaustavim na dva bez pomfrita kad odem :D

Link to comment
Share on other sites

Мек има чудан неки механизам (не)засићења. Ако једем у цугу, могу да поједем типа три биг мека са салатама, помфритима и осталим срањима. Ако не једем у цугу него ето, дам мозгу времена да сконта колко сам унео, онда се то смањује на један биг мек са салатама, помфритима и осталим срањима. Али кад поједем ту мању варијанту, није ми добро од глади после типа два сата. Ако поједем већу варијанту, није ми добро од недобрости типа десет сати (ал баш десет, не фазон пет па хиперболишем), а онда наступа невероватна глад.

И ово ми се дешава генерално са мековим продуктима, оно, није сад као да је биг мек нека комбинација која ово ради него и кад бих узео рецимо три оне салате са месом, опет би ми исто било. А рецимо ако се накрмачим у КФЦу, није тај рад. Ко ће га знати...

Али свеједно, стандардно кад одем у мек узмем овако:

-два велика нека срања (биг мек, ројал, нешто сезонско тог типа итд)

-једну гарден салату (плус два блу чиза)

-помфрит

-коца

-можда нешто слатко

И обично ми остане помфрит нпр.

Али сам извалио да једем говна са тим ''комбиновањем'', па сам све више почео да узимам типа три биг мека и гарден

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ubi me ova ambrozija....jutros mi je grlo nateceno i bolno kao dakiju posle subotnjeg izlaska :(

Ivane, super ovo vreme..................NOT!!!!

ne daj se, nemke, još malo i umire prokleti korov!

Link to comment
Share on other sites

sta je ovo, gde se nalazim?

juce sam u 12 izasao iz stana, a vratio sam se kuci u pola 4 jutros, ne znam gde udaram od rakije i rostilja:D

Е де си Леду, ево поновићу ти да је тир 10 Јапански бетлшип у ВоБу јамато:)

Значи, планирај нов комп за неких пола године-годину!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ko gotivi Ruse i rusko-srpske odnose, neka svrati u Ponedeljak u 18h u Narodnu Biblioteku Srbije, moj profesor Miki Jovanović će držati neka predavanja i promovisati svoje knjige. Čovek je inače veliki poznavalac moderne istorije Rusije, pogotovo društvene istorije SSSR-a.

http://www.b92.net/kultura/vesti.php?nav_category=272&yyyy=2012&mm=09&dd=14&nav_id=643018

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...