Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Brate 25 hiljada je preživljavanje, tri puta toliko je dosta vise od preživljavanja, pogotovo u Srbiji.

Ali očigledno se ne slažemo oko životnih ciljeva, ja ne sanjam jahte, skupa kola i slično, neke druge stvari me vode kroz život, meni je u pre svega bitno da imam svoj lični mir i dovoljno slobodnog vremena da se bavim stvarima koje me ispunjavaju, džaba mi i 150 hiljada ako mi posao uzme život.

ne pričam ti ja o jahtama i kolima, već eto negde da otputuješ što ne uključuje klasičnu apsolventsku eksurziju Beograd - Barsa i Prag od 3 dana za NG. Znači da vidiš nešto i Azije, NY, London, probaš nešto novo i sl.

Dalje, od čega ćeš da podižeš porodicu? Ako tebi ne treba ništa, deci će barem dok su bebe trebati pelene, flašice, i svi drugi kurci koji danas koštaju do jaja.

Ok, tvoje razmišljanje, ja jednostavno mislim da je loše što većina "mlađih" (mlađih pod navodnicima jer mi se čini da si od mene mlađi dve godine) ima veoma niske želje koje se svode na sitnice. Ne kažem da je dobro želeti previše i gaziti preko leševa zbog toga, ali mislim da treba da težimo u materijalnom smislu onome što se na zapadu pruža mladima, a to je mogućnost da putuju po svetu, odu negde na završne godine faksa i sl

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Vracam se sa puta, vozim 80kmh u vojvodini i neki lik pored puta sto grabulja uzme granu i baci mi na kola, odlepio, kocim, rikverc, izlecem iz kola, vristim zalecem se prema liku, kad ono neki retardirani lik. Pa jebem mu misa, vidim ljudi izasli iz kuca gledaju, smiruju me, govore da je bolestan, ja u rebusu ne znam sta cu, kazem jbg pripazite bolje na njega moze da ubije tako nekog.

Link to comment
Share on other sites

@pera

ima i to svoje lose strane...u smislu da postoji zilion stvari koje bih radio, ali trenutno jednostavno nije izvodljivo, pa me onda to jaaako smori :) nekada bih zeleo da mogu da se zadovoljim samo malim stvarima

recimo, da sam imao para, leteo bih ovde(Malezija) zajedno sa drugom i drugaricom(nisam) iz kluba

ovo je ona slikala btw

404079_3151265493553_228356265_n.jpg

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

jel Stanko utrcavao na teren da bije sudiju?

nije,ja sam

oplemenio sam srpski recnik za 102 nove psovke koliko sam se iznervirao

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

I ja sam danas imao utakmicu i posteno sam ispsovao sudiju kada mi je sudio 3 sekunde u rekitu a posle i over the back faul. Kada drzis loptu u rukama mogu da te sekirom po rukama udare, lopta ti ispadne i to nije faul ali zato ako ja slucajno nekom pokusam da uzmem loptu "preko" ledja to je automatski faul makar ga i pomazio. To me jako iznervira i onda morao neku nashu sochnu psovku onako na sav glas :D

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Sta realno treba da mislim ? ..Slika govori sve.....Ljudima ne vredi objasnjavati i ne vredi lupati kazne,svakako ce paliti po njivama..

Prošle godne sam u ovo vreme išao avionom i isto je bilo neko super vedro vreme. Znači pogledaš dole na njive, a ono kao scorched earth, kao da se neki rat vodi dole, sve gori i dimi se... Zaista mi nije jasno kako ne može na neki način da se stane na put tome, tipa čuo sam da njih 10ak pogine svake godine tako...

што више путујеш, све више волиш своју земљу.

:)

Zavisi gde putujes :)

Ovde se slažem s Dakijem :) Što se življenja napolju tiče naravno sve ima i svojih prednosti i mana i nigde nije idealno, pogotovu da skapiraš da to nije slično onom mestu koje si navikao da voliš. Naravno finansijski faktor je najbitniji i tu se slažem s ljudima koji kažu ovde kako ima mnogo ljudi koji kod nas koji se zadovoljavaju mrvicama, neka zdrava ambicija je ovde maltene misaona imenica među mladim ljudima.

Proputovao sam malo po svetu i nijedno mesto na mene nije ostavilo utisak da bih tu pre voleo da živim nego u BG, ali ima više od nekoliko gde bih itekako mogao da živim bolje i udobnije nego ovde...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro. Imao sam san da imam mnogo veliku pisu i probudio sam se kao veoma prosecan gradjanin i dobio sam zelju da obrijem svu muzevnu bradu i grudi jer kao da nije sve na svom mestu!

  • Upvote (+1) 1

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Drugari, ajde mala pomoc. Treba da uzmem neki telefon uz MTS paket, ili kako to vec ide. Enivej, posto se ja zaista ne razumem u telefone, da li bi mogao neko ko je iole upoznat sa tim da mi napravi top3 listu iz ove ponude - https://webshop.telekom.rs/

Ne mora iskljucivo da bude 1din, mogu da doplatim i koju hiljadu ako zaista vredi.

Hvala unapred! :*

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

jebote kakav kičeraj. Ti muslimani su svi u ovom stilu je li Pesmo (kapiram da si u toku sa trenutnim trendovima po svetu)? Po Bejrutu je fazon par kuća u onom rustičnom persijskom fazonu arhitekture i onda BUM! sledeća zgrada u nizu ima 25 spratova, cela je u šljaštećim ogledalima i zakrivljenim Sci-Fi površinama

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...