Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

c&a smrdi :::))))

bukvalno, i CA i daichmann (il kako već) smrde na kineski tržni centar, jeftin lepak i plastiku, taj neki fazon

inače, bio sam sinoć po gradu sa nekim amerima, i ono je tuga kako nema gde da se izađe. na kraju smo ih otpratili do stefan brauna, nek bar gledaju guzice, sve ostalo je ili zatvoreno ili si jedini gost. tuga, tuga

Link to comment
Share on other sites

cisto da javim...

od juce mi ne spada temperatura, samo mi je jutros u dva navrata bila 37.6, od popodneva je u rastu i sada je 38.5

na svakih pola sata posecujem wc i kenjam vodu.. pijem cajeve, na andolu sam zbog temperature a uzimam i vitamin c...

malo je bolje nego juce, nadam se da ce sutra biti jos bolje.. samo da prodje noc... samo da prespavam noc, posto prethodnu noc oka nisam sklopio

Link to comment
Share on other sites

:c

jebaga dule, jel si u njemackoj na odmoru ili kako? najbolje da cu da te cimam! a nije na odmet i tvoj predlog!!!

Mengi ako piskis na guzu, skuvaj caj od kore od nara... betonira ! stari bakin recept [king]

gde da nadjem caj od kore od nara :)

Još su naši stari kuvali čaj od kore od nara, koji je rastao na svakom koraku u Srbiji!

tai fai

inace, malo mi je bolje, nemam temperaturu, srao sam konstantno do 2 pola 3 nocas i od tada do jutra nista

\o

o/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...