Jump to content

21.12.2012.


brue

Recommended Posts

Amateur Astronomer "Rejven Rejvenovic" has discovered new POSSIBLY (verovatno je stavljeno i naglaseno jer je to nebesko telo veliko i moze da napravi sranje na Planeti Zemlji) hazardous comet. The body is 800 metter in diameter and will pass by the earth with safe distance of bla bla bla.

(Cak i Komete/Asteroidi velicine od 300-400 metara mogu da naprave sranje ako se krecu veliko brzinom.

pa ide napad marmena i stvaranje panike: NASA hiding something from public. Nearly discovered Comet Rejven is actually Planet x (Nibiru) which is heading towards Earth and will hit next year in November 16. Rejven Rejvenovic is actually coded message about hazardous planet x (nibiru)

A ti si vec objavio vest da si otkrio kometu koja jeste velika ali ce proci na bezbednoj razdaljini. Svakako krecu napadi marmena kojima je cilj da sto brze rasire paniku medju ljudima koji su svakako vec dovoljno preplaseni i zbunjeni desavanjima u njihovoj neposrednoj okolini i uopste u Svetu i kojima je primarni cilj da zarade pare.

@brue 2 godine.

Edited by edit_
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

9 dana do tog famoznog datuma a vec je nastala opsta histerija... Ne smem ni da zamislim sta ce da bude 20.12.2012 .... muko moja, narod ce da skace sa zgrada :S ... Jebeni marketing i los nacin da se zarade pare... Dzaba ljudima sada pricati da su sve to puste price kada im je strah usao u kosti...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

9 dana do tog famoznog datuma a vec je nastala opsta histerija... Ne smem ni da zamislim sta ce da bude 20.12.2012 .... muko moja, narod ce da skace sa zgrada :S ... Jebeni marketing i los nacin da se zarade pare... Dzaba ljudima sada pricati da su sve to puste price kada im je strah usao u kosti...

u kom se ti to krugu ljudi kreces, astora druze :)

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Meni sta se sve izdesavalo i sta mi se i dalje desava moze i da bude, necu da primetim neku razliku. Znaci, kvar za kvarom po pekari, sestra po bolnici, kevu drma secer, ja na nogama od juce a radim za +2 coveka u firmi *sestra i keva*, balansiram sve, ovde kenjam jer mi lakse dusi i evo idem dalje. To za Rtanj, ko se primi, najgora veverica u istoriji veverica i treba da ga nadjemo sutra i jebemo za jos 1500 dok ne potrosi na klopu i alkohol pa da ga pustimo da ide dalje. Jebite i jedite, pijte i veselite se i za mene, i za ovu moju prokletu dusu, ako nisam poklao pola koncentracionog logora u proslom zivotu ima stvarno da budem ljut kad umrem.

  • Upvote (+1) 2

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...