Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

prebacio 1000km skotske za 18 sati (inb4 nije preko albanije), umbro. prelepa priroda, kacim par fotki kad dodjem sebi malo

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

dvni zelim da cujem i sta tvoja strana misli o ovom brijanju ledja!

@rev: srlsy ? :OO

ja se brijao 2x zbog nekih kurvi koje su bile u tom fazonu "dlake fuj" al' nikad vise!

Ali sada su pocele i mene da smaraju dlake :DD

zene foruma dajte neke salone za depiliranje u ns :D

Link to comment
Share on other sites

Buhaha, Alek iz Eyesburna, koji je pre 20 godina svirao u Bloodbathu (prvi srpski death metal), sada bubnja kao pratnja Ceci u Guči. Ovo treba na wikipediju uz definiciju ironije :D

pa i igor malesevic svira odavno sa cecom, to je jos strasnija ironija.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

"we are the dead. short days ago we lived, felt dawn, saw sunsets glow, loved and were loved, and now we lie in flanders fielts"

definicija demotivacije. idem da se upucam.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Zaboravih ...

Ustanem ti ja tako jutros oko 11'aes i 15'aes i cujem nesto lupa ,izadjem napolje i imam sta da vidim...komsija iskopao rupetinu sirine 2 metra i dubine blizu 2 metra...Pitam komsu sta radi on to...kaze komso brate bice 3-ci SveCki rat pa rekoh da iskopam skloniste valja se ..

Ja reko,ok komso ali...koliko ce to skloniste da bude ..kaze pa oko15-20 metara u dubinu a u sirinu jos ne znam,kad dodjem do dubine od 15 metara onda cu da vidim...Tip je inace prso i zasigurno ce da kopa mater svoju sprco do 15 metara... hahahahah

Link to comment
Share on other sites

ja cu se prvi smejati, ubijace se turci i ameri, de ces bolje!

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Zaboravih ...

Ustanem ti ja tako jutros oko 11'aes i 15'aes i cujem nesto lupa ,izadjem napolje i imam sta da vidim...komsija iskopao rupetinu sirine 2 metra i dubine blizu 2 metra...Pitam komsu sta radi on to...kaze komso brate bice 3-ci SveCki rat pa rekoh da iskopam skloniste valja se ..

Ja reko,ok komso ali...koliko ce to skloniste da bude ..kaze pa oko15-20 metara u dubinu a u sirinu jos ne znam,kad dodjem do dubine od 15 metara onda cu da vidim...Tip je inace prso i zasigurno ce da kopa mater svoju sprco do 15 metara... hahahahah

nemoj se smejati nego sidji i pomozi coveku, bar mu pivo ponudi... trebace tebi tvoj komsa!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...