Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

264174_-nebojsa-rodic-moguc-buduci-sef-bia-fotografija-iz-1997._hs.jpg

novi sef bia. I shit you not.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

dulio ne odustaj od wotovanja, jest' da preskocim 80% njih jer obicno odvojim 10 min da prelistam rur, ali ne bi ovo mesto bilo isto bez njih!

smaraju me sociva

si ih probao ili je to pretpostavka? par ljudi koje znam su bili u fazonu da ce im sociva 100% smetati jer im svako zrnce prasine pravi sranja sa ocima, ali su kasnije uz pravilno koriscenje bili skroz ok sa njima.

Link to comment
Share on other sites

Sociva su carevi, skidanje ti traje 10 sec, stavljanje malo duze, znaci 30 sec. Kad ih stavis posle minut ih vise ne osetis i zapravo ces par puta tripovati da li ih uopste imas. Kakva prasina, rekao bih da sociva cak i cuvaju od prasine i tih sranja (musica)

Link to comment
Share on other sites

obicno se ne zalim na vrucine, posebno vikendom, al ne secamse nesto cak ni na moru, da u 19:05 sunce przi ito primetno.

inace mega bleja na adi, super je za bajs, brodic....

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

naleteo sam na tviteru na ovo : http://en.wikipedia.org/wiki/Skopje_2014

radi se o projektu arhitektonskog ulepšavanja skoplja.

sve je neverovatan kičeraj, kao recimo porta macedonia : http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/97/Trijumfalna_vrata%2C_Skoplje06644.JPG/800px-Trijumfalna_vrata%2C_Skoplje06644.JPG.

ali najgore je što su oni napravili spomenik carevima Samuilu i Justinijanu.

prave i Filipu II Makedonskom. a u planu je i spomenik majci Terezi LOL. Aerodrom im se već zobe Aleksandar Makedonski, a ima i svoju fontanu.

imaće čak i VMRO muzej. eeeeeeej, vmro. velikobugarskoj terorističkoj organizaciji koja im je radila o glavi.

ja prosto ne mogu da verujem dokle su spremni da idu s krađom istorije. ako se ovo ne spreči, kroz koju deceniju ljudi će uzimati novoskrojenu makedonsku istoriju zdravo za gotovo.

Link to comment
Share on other sites

Da si ti meni živ i zdrav to se uveliko sprovodi već godinama, nema šta da se sprečava. Vruhunac epskosti je jebena javna garaža u neobaroknom stilu, ne mogu sad da nadjem render [roflmao]

Ruku na srce, par projekata obnove zgrada porušenih u zemljotresu su na mestu (obnova Pozorišta, oficirskog doma i još par sličnih), ali ovaj ostali kičeraj i izmišljanje istorije su bez reči. Trošiti 200 miliona evra na takve gluposti u zemlji gde narod nema leba da jede, to je za javno vešanje.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Cekaj ,cekaj ....zar nije Svetska kriza i osale picke materine?

Prosetam kroz centar u Indjiji i ja ne verujem...PUNO SVE DO CHEPA ..stolovi krcati..Znaci kao da je sutra neradni dan,kao da je neki praznik ili tako nesto..znaci jedva sam prosao a o onome sta ljudi voze necu ni da pricam..

Odakle ljudima tolike pare ?!

Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

pozdrav iz srpskog stambola!

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Хаугх браћо индијанци! Бејах на Фрушкој гори и не направих шумски пожар иако сам распалио рштиљ у више наравра та и попио тону пива

Link to comment
Share on other sites

reko nam strokan da smo indijanci

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...