Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Јур дуинг ит ронг, не треба НИКАД да имаш емотивну дистанцу, али мозак треба другачије да ти је испроцесира, да не кажем зеније:) А незен трагична посесивна емоција (само немој да се испримаш на тешке речи, то је само констатација за мање више дефаулт стање код велике већине), то не ваља. Мада признајем да мислим да мање од једног промила становништва функционише онако како треба.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mozes vratio se kreki a ne krekio sa vrati.. oh wait

al sam se sad iseko leb te jebo, idem u skotsku preko turske u nedelju, let za tursku u nedelju uvece, za skotsku pon ujutro, treba da prenocim u nekom hotelu i samo skontam sad da nemam tursku vizu.

i nazovem ambasadu i ne treba viza za tursku.. fju

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Јур дуинг ит ронг, не треба НИКАД да имаш емотивну дистанцу, али мозак треба другачије да ти је испроцесира, да не кажем зеније:) А незен трагична посесивна емоција (само немој да се испримаш на тешке речи, то је само констатација за мање више дефаулт стање код велике већине), то не ваља. Мада признајем да мислим да мање од једног промила становништва функционише онако како треба.

iQS4H.gif hahahah

Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

Мислим да гиф означава његову конфузију услед неразумевања шта си казао : ) стварно wtf реакција, не знам шта друго може бити.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

mozes vratio se kreki a ne krekio sa vrati.. oh wait

al sam se sad iseko leb te jebo, idem u skotsku preko turske u nedelju, let za tursku u nedelju uvece, za skotsku pon ujutro, treba da prenocim u nekom hotelu i samo skontam sad da nemam tursku vizu.

i nazovem ambasadu i ne treba viza za tursku.. fju

U Škotsku preko Turske lol wtf? Zar nema nešto preko Minhena i tih kurčeva? Izgleda da se ovaj dvini nije šalio kad je pričao kako će da ide u crnu goru preko albanije, ili to nije bio on, ne sećam se :D

Link to comment
Share on other sites

preko turske je najbolja opcija verovao ili ne

imas doduse wizzair ujutro u 6, al posto sam iz sombora to bi znacilo da mi nema spavanja tu noc

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ivke neodgovorni gazda...btw, sta je bilo sa bubama:D

ubio sam bube natrijumom!

i šta ima da budem odgovoran lol, to su divlje životinje, nisu ćurke pa da ih hranim i tetošim. trebalo je da im bude dosta što ih nisam bacio s terase, ali eto, nije bilo

Dvojica putnika na letu Majorka - Beograd potukli su se noćas neposredno pre nego što je avion sleteo na aerodrom Nikola Tesla oko 3.30 sati.

hulibratori se vracali iz majorke

a šta ako su bila dva pedera koji su se potukli oko ružičastog dildoa?

Мада признајем да мислим да мање од једног промила становништва функционише онако како треба.

to znači da to nije normalno ponađanje, "ja sam legenda" i tako to

Link to comment
Share on other sites

ništa im nisam davao, njih hrane ćale i keva, a matore golubove neću da hranim jer bi počeli svi golubovi iz kraja da mi dolaze na terasu. ne ne volim nešto posebno leteće pacove, al eto, ovi su bili mladunci pa sam navijao za njih.

GOLUBI ZUE

Link to comment
Share on other sites

Nisam hteo da izlazim ovaj vikend u neke pijanke, i pozovem jednu od najboljih ortakinja da odemo čisto negde na piće i onda mi šalje poruku ''e idem za Sofiju večeras, aj ćeš samnom ako imaš pare?''

Ja imam one pare naknadu što me ujeo ker, i rekoh joj ajde oću, tako da ni od kuda idem u Sofiju za sat vremena [roflmao]

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

to znači da to nije normalno ponađanje, "ja sam legenda" i tako to

Тај твој резон би пио воду да је у питању психо-социјална релативна и променљива категорија, а ла ''идем го улицом, људи, ајде да сви идемо голи, то је до јаја'', па да ти кажеш ''бато, девијантан си, понашај се'', а не фундаментална механика функционисања човека као биолошке јединке, независна од социјалних актуелности. Да сви сад иду на рукама и жале се једни другима како их нон стоп боле руке и како не могу да пређу три метра, а да не направе паузу, усамљени лик који хода користећи ноге и дере се ''аман људи, ноге, НОГЕ'' можда јесте социјално девијантан, али је заправо он једини у праву јер је човек двоножац, а не дворучац, колико год ми глуматали, па и доносили законе ако одемо у крајност.

А фундаментална архетипна конструкција је УВЕК јача од актуелне и изграђене ако се те две не подударају, што можемо видети на већ излизаном примеру пара и среће - колико год неко био од малена подучаван строго капиталистички, па нек буде и десета генерација тако подучаваних људи, биће несрећан ако је неиспуњен на неком другом нивоу (''шта сам'') иако је потпуно испуњен на ''шта имам'' и то је константа и већ се, као што знамо, узима здраво за готово јер се уклапа у фундаментални принцип вајеровања човека и колико год систем покушавао да ривајерује људе, то се на том нивоу не може десити и не можеш бабама да крпиш жабе. Исто ко што се не може десити да престанемо да дишемо као врста осим ако се не деси нека зајебана еволуција која нас ефективно избацује из садашње врсте и драстично мења наш склоп, не као врсте, већ као фундаменталног живог бића. Ако се деси тако нешто, онда да, моћи ћемо да причамо о томе како се десила трансформација и како је пракса победила фундамент;)

Друго, није у питању понашање, већ нешто много базичније и, кажимо, ''нерелативније'', а понашање у смислу презентације увек може бити у складу са ''полуделим важећим законом''. Ако се сада донесе закон да се Земља води као равна плоча и да су казне драконске за челинџовање или негирање те тврдње, ти ћеш уредно да причаш да је равна ако те пандур пита, али ћеш се загонетно смијат кад видиш како катарка брода нестаје на хоризонту или тако нешто. И да, твоји унуци ће триповати стварно да је Земља плоча, али поента је да ли ће то утицати на прави облик Земље? Наравно да не, боли њу дупе шта ми мислимо. И онда после триста година ће неко опет да открије да је Земља округла и онда ће све да се уклопи и људи ће да буду у фазону ''аааа, зато је ово овако, види види''. А за фундаментални приступ личној рецепцији емо-информација још не постоји закон, чак ни обичајни, нити је могуће тако нешто контролисати спољашњим надзирућим елементима, нити је то појавно другачије од нечег другог јер се ради о унутрашњем односу јединке у суштини са самом собом.

Такође, капирам да си помислио на неке хипи варијанте, но, није у питању то. Са друге стране, Брат Кори капирам да капира:)

  • Upvote (+1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram samo zasto se ne prebaci sa slikanja na pisanje knjiga.

Пошто је мултиклас неизводљив јелте?

А одговор на егзајлово питање гласи - зато што комуникацију преко нета капирам као и било коју другу, људи ми нису пиксели и немам ништа од ХААА ХЕЕАХЕА ЈЕЕЕ постова (које практикујем у разумној мери). Сад, то што је рур лош полигон за то, то би опет била ствар вотовања. Могао сам да напишем ''уван плс'', јелте, и да све буде како треба.... На крају, сматрам да су моји постови информативни и ако их један лик прочита, мени је то кул.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

sinoc me ispalila poslednja 95 po 3-4 put u poslednjih 3-4 meseca... jebem im mater raspalu

Imam osecaj da mi se u poslednje vreme pogorsao vid, a ne nosim naocare od sredine srednje skole, a trenutno imam takvu potrebu.. da ne znam sta da radim... smaraju me sociva, a opet da blejim non-stop sa naocarima isto, 1st. world problems

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...